TIKLA ARA

Kuşatma - The Siege

Günümüz dünyasının en büyük korkusu ve paniği gün gelip terörizmin insan varlığını tehdite sokmasıdır. Şubat 1993 ise Dünya Ticaret Merkezi'ne konulan bomba ile bu konudaki tüm haklılığın yitirilmesi demektir.


Kuşatma - The Siege filmini Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kuşatma - The Siege

Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro izle

İlk Gösterim tarihi: Kuşatma - The Siege  Digiturk  Moviemax Speed  kanalında izleyebilirsiniz.

Kuşatma - The Siege Konusu

1998 - ABD  Aksiyon , Dram , Gerilim , Polisiye , Suç , Politik türündeki Kuşatma - The Siege filmin yönetmenliğini Edward Zwick yapmaktadır.Oyuncuları Bruce Willis , Denzel Washington , Tony Shalhoub , Lance Reddick , Annette Bening oluşmaktadır.

Günümüz dünyasının en büyük korkusu ve paniği gün gelip terörizmin insan varlığını tehdite sokmasıdır. Şubat 1993 ise Dünya Ticaret Merkezi'ne konulan bomba ile bu konudaki tüm haklılığın yitirilmesi demektir. Şimdi artık ABD hükümeti sadece New York'un değil, dünyanın tüm büyük merkezlerindeki olası olaylar karşısında yegane sorumlu durumundadır.1997'de ise hem hükümetin hem de kanun koyucu tüm kişilerin konu üzerinde durmasını sağlayacak bir yıl olmuştur.

Bruce Willis (asıl adı Walter Bruce Willis) (19 Mart 1955, - ) Amerikalı sinema oyuncusu ve müzisyen.Amerikalı bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak Almanya'nın Idar-Obestein kentinde dünyaya gelen Willis, çocukluk yıllarını New Jersey'de geçirmiş, daha sonra New York'a yerleşmiştir.

Tony Shalhoub (9 Ekim 1953-),Amerikalı sinema ve TV dizisi oyuncusu. Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Baltimore,
Maryland'de doğmuş Amerikan tiyatro, film ve televizyon aktörüdür. The Wire dizisindeki Cedric Daniels karakteri ile ünlenmiştir. Oz dizisinde Dedektif Johnny Basil'i canlandırmış, Lost dizisinin dördüncü ve beşinci sezonlarında ve Law Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Annette Bening ABD 29 Mayıs 1958 dogudu ünlü aktör.Altın Küre, BAFTA ve SAG ödülü sahibi Amerikan aktris.2 kez Oscar'a Aday Gösterildi. 1 adet başka ödül kazandı ve 1 kez aday gösterildi.

IMDB Puanı: 6.2/10 ( 40947kişi oy verdi.)

Resimler

Kuşatma - The Siege izle

 

Kuşatma - The Siege izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, kuşatma konusu, digiturk kusatma filmi, the siege izle, kuşatma filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.