TIKLA ARA

Kuyucunun Kızı - The Well Diggers Daughter

Birinci Dünya Savaşı öncesinde bir baba, canı gibi sevdiği kızının başı zengin bir adamın adamın oğluyla derde girince, onurunu kurtarmanın yollarını arar.


Kuyucunun Kızı - The Well Diggers Daughter filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kuyucunun Kızı - The Well Diggers Daughter

Kuyucunun Kızı - The Well Diggers Daughter izle

İlk Gösterim tarihi:Kuyucunun Kızı - The Well Diggers Daughter 13.05.2013 21:31 - 23:15 Digiturk  Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Kuyucunun Kızı - The Well Diggers Daughter Konusu

2011 - Fransa  Romantik türündeki Kuyucunun Kızı - The Well Diggers Daughter filmin yönetmenliğini Daniel Auteuil yapmaktadır.Oyuncuları Astrid Berges-frisbey , Daniel Auteuil , Nicolas Duvauchelle , Kad Merad , Sabine Azéma oluşmaktadır.

Birinci Dünya Savaşı öncesinde bir baba, canı gibi sevdiği kızının başı zengin bir adamın adamın oğluyla derde girince, onurunu kurtarmanın yollarını arar.II. Dünya Savaşı öncesi Fransa'da geçen hikayede gururu ve sevgisi arasında kalan bir babanın dramını izliyoruz.
Mağaza sahibi zengin bir adamın oğluyla gönül ilişkisine girdiğini öğrendiği kızıyla arası bozulan baba, kızına duyduğu sevgi ve onuru arasında bir seçim yapmaya zorlanır.

Àstrid Bergès-Frisbey, şu anda Paris'te yaşayan, (26 Mayıs 1986 doğumlu) İspanyol-Fransız bayan oyuncu. İleri seviyede Fransızca, İspanyolca, İngilizce ve Katalanca bilmektedir.
Oyunculuk kariyerine Suzanne rölüyle 2008 yapımı The See Wall filmiyle başlamıştır. Daha sonraları La première étoile ve Bruc. El desafío fimlerinde oynayan oyuncu, asıl ününü ise Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides filmindeki Denizkızı Syrena rolü ile yakalamıştır.

Daniel Auteuil Tarihsel drama filmi Jean de Florette (1986) ve onun devamı Manon des Sources (1986) başrolüyle ona uluslararası ün getirdi. Auteuil bu yana Fransa'da en iyi bilinen, en iyi ücretli ve en popüler aktörlerinden biri haline gelmiştir.Kabadayı Le bossu (1997), komedi Closet (2001), Sen sonra romantik komedi de dahil olmak üzere filmlerde yaptığı maçta sayesinde ... (2003), gerilim Caché (2005) ve komediMy Best Friend (2006), o zamandan beri büyük uluslararası kabul görmüştür.2013 yılında o 2013 Cannes Film Festivali'nde ana yarışma jüri üyesi olarak seçildi.

Sabine Floransa
Azéma, kızlık soyadı le 20 septembre 1.949 à Paris, est une actrice et une réalisatrice française de cinéma.Fille d'un avocat, elle fait des études Classiques. Après le Baccalauréat, elle uygun des Cours de théâtre Donnes par Jean Périmony, puis, à vingt ans, entre au Konservatuarı, suivant les cours d'Antoine Vitez.Distinguée au théâtre dans des rolleri de jeune prömiyeri espiègle, elle rencontre Claude Sainval, directeur de la Comédie des Champs-Elysées, qui lui confie oğlu önde gelen büyük rol dans La Valse des toréadors (1974), où elle interprete la fille du personnage joué par Louis de Funès, devant Jean Anouilh, l'auteur de la pièce. Grâce à ce rol, les önermeler deviennent artı Nombreuses et elle fait ses başlangıçları à la télévision en 1975, puis au cinéma en 1.976 dans une comédie de Georges Lautner: aura tout vu, aux Cotes de Pierre Richard et Jean-Pierre Marielle On.

IMDB Puanı: 6.6/10 ( 1286 kişi oy verdi.)

Resimler

Kuyucunun Kızı - The Well Diggers Daughter izle

 

Kuyucunun Kızı - The Well Diggers Daughter izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, kuyucunun kızı konusu, digiturk filmleri, the well diggers daughter izle, kuyucunun kızı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.