TIKLA ARA

Kuzeye Giden Yol - Road North (Tie Pohjoiseen)

Finlandiyalı yönetmen Mika Kaurismäki'nin son komedisi, ilgisiz bir babanın, oğlu ile tek günlük yolculukta yeniden bağ kurmasının hikayesi..


Kuzeye Giden Yol - Road North (Tie Pohjoiseen) filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kuzeye Giden Yol - Road North (Tie Pohjoiseen)

Kuzeye Giden Yol - Road North (Tie Pohjoiseen) izle

İlk Gösterim tarihi:Kuzeye Giden Yol - Road North (Tie Pohjoiseen) 23.06.2013 13:20 - 15:10 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kuzeye Giden Yol - Road North (Tie Pohjoiseen)

2012 - Finlandiya  Dram , Komedi türündeki Kuzeye Giden Yol - Road North (Tie Pohjoiseen) filmin yönetmenliğini Mika Kaurismäki yapmaktadır.Film Oyuncuları Irina Björklund , Elina Knihtilä , Peter Franzén , Mari Perankoski , Vesa-matti Loiri oluşmaktadır.

Baba oğul bir yol macerasında yıllar sonra ilişki kurmaya başlıyor. Finlandiyalı yönetmen Mika Kaurismäki'nin son komedisi, ilgisiz bir babanın, oğlu ile tek günlük yolculukta yeniden bağ kurmasının hikayesi..

Irina Björklund (Şubat 1973 7 doğumlu) Fin oyuncu.Björklund doğdu Danderyd , Stockholm İl , İsveç ama o hızla taşındı Finlandiya ailesiyle birlikte. O filmlerde ve televizyon dizilerinde rol aldı. Bazı iyi bilinen film dahil Rukajärven kravat (iç Pusu), Levottomat (iç Huzursuz), Minä ja Morrison (iç Ben ve Morrison) ve Vieraalla Maalla (Aşk Int. Kara). Björklund Fin oyuncu ile evli Peter Franzén . Eylül 2007'de, Björklund ilk çocukları, bir çocuk doğurdu.Björklund 1999 yılında Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı. Halen yaşayan Los Angeles kocası ile. O da onu ilk yıllarında Fransa'da yaşadı.

Mari Elina Knihtilä (doğum 6 Haziran 1.971 Yeni Giriş ) bir olan Fin oyuncu . O gibi birçok tiyatro rollerde yer aldı Q Tiyatrosu , Finlandiya Ulusal Tiyatrosu ve Grup Tiyatrosu , hem de bir dizi film ve - televizyon yapımları .Knihtilä verilmiştir Jussi Ödülü iki kez: En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu filmi , Melekler Falling içinde 2.008 ve Kadın Oyuncu film The Good Son olarak 2.012 . Knihtilä da ortaya çıktı Jack Volanen yönettiği Ranuan sponsorlar , yapılan TV dizisi Wendy Ödülü 2006 yılında. Toplam Knihtilä ödül kazanan üç olan Wendy Ödülü, ve o da Ida Aalberg ödülünü aldı.Yılında 2.013 Elina Knihtilä de Vekili Profesör seçildi Tiyatro Akademisi . Profesör sezon kadar sürecek 2.018 .Elina Knihtilä bir arada bulunabildiği aktör Tommi Korpela , ve 1997 yılında doğan bir erkek bebek var.

IMDB Puanı: 6/5 ( 637 kişi oy verdi.)

Resimler

Kuzeye Giden Yol - Road North (Tie Pohjoiseen) izle

 

Kuzeye Giden Yol - Road North (Tie Pohjoiseen) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, road north, digiturk filmleri, tie pohjoiseen, kuzeye giden yol,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.