TIKLA ARA

Lanetli Kan - Stoker

Güney Koreli usta yönetmen Park Chan-wook imzalı Stoker, yasak bir aşk üçgeninin karanlık hikayesi


Lanetli Kan - Stoker filmini Digiturk Salon 1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Lanetli Kan - Stoker

Lanetli Kan - Stoker izle

İlk Gösterim tarihi:Lanetli Kan - Stoker Digiturk Salon 1 kanalında izleyebilirsiniz.

Lanetli Kan - Stoker

2013 - ABD , İngiltere Tür : Dram , Gizem , Korku türündeki Lanetli Kan - Stoker filmin yönetmenliğini Park Chan-Wook yapmaktadır.Film oyuncuları Nicole Kidman , Lucas Till , Mia Wasikowska , Matthew Goode , Dermot Mulroney oluşmaktadır.

“Dracula”dan esinlenilen filmde “India” adlı bir kızı ve annesini, babası öldükten sonra “esrarengiz bir adam” olan amcası ziyarete geliyor..Güney Koreli usta yönetmen Park Chan-wook imzalı Stoker, yasak bir aşk üçgeninin karanlık hikayesi...
Babası Richard'ı trafik kazasında kaybeden India, daha önce hiç görmediği amcası Charlie ile tanışır. Annesi Evelyn ve Charlie'nin yakınlaşması ve evin etrafında meydana gelen gizemli olaylar, India'nın şüphesini çeke.

Nicole Mary Kidman olan ünlü sinema oyuncusu. 20-haziran 1967'de Honolulu, Hawaii, Amerika'da dünyaya geldi. Babası Anthony Kidman, biyokimyager ve klinik psikoloğu, annesi Janelle Kidman ise hemşire ve eğitmendi.Sanatçı doğduktan sonra hep beraber, babasının bir araştırması için Washington D.C.'ye giden aile, 3 yıl sonra asıl ülkeleri Avustralya'ya Sydney'e geri döndüler. 10 yaşında drama okuluna giden Kidman, 14 yaşına geldiğinde oyunculuğu okulla birlikte götürmeye başlamıştı. Kidman 17 yaşındayken annesine göğüs kanseri teşhisi kondu.

Mia Wasikowska , Polonya asıllı Avustralyalı aktris. Mia Wasikowska aynı zamanda bale öğrencisidir. Başrolde oynadığı 2010 yılı yapımı Alice Harikalar Diyarında filminde Alice karakteri için birkaç aktrisi geride bırakmayı başardı.

Matthew Goode İngiltere'de 3 Nisan 1978'de dünyaya gelen Goode, beş kardeşin en küçüğüdür (bir ağabeyi; annesinin ilk evliliğinden iki ağabeyi ve bir ablası vardır). Devon'daki Clyst St. Mary kasabasında büyümüştür. Babası jeolog annesi ise hemşiredir. Annesi aynı zamanda amatör tiyatro yönetmenidir. Goode, Birmingham Üniversitesi'nde drama ve Londra'daki Webber Douglas Academy of Dramatic Art'ta klasik tiyatro eğitimi almıştır.

IMDB Puanı: 7.9/10 ( 33.434 kişi oy verdi.)

Resimler

Lanetli Kan - Stoker izle

 

Lanetli Kan - Stoker izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1, stoker izle, digiturk 2014 filmleri, stoker konusu, lanetli kan izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.