TIKLA ARA

Late Show With David Letterman

Late Night with David Letterman, David Letterman'nın sunduğu NBC'den yayınlanan bir birinden ilginç ve güzel konukların yer aldığı güzel bir programdır.


Late Show With David Letterman  Digiturk Dizimax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Late Show With David Letterman

Late Show With David Letterman 

Gösterim tarihi: Late Show With David Letterman 20.06.2013 20:00 - 20:42  Digiturk Dizimax Comedy HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

1993, ABD,Eğlence,Program türündeki Late Show With David Letterman Programının yönetmenliğini David Letterman Sunucu David Letterman  yapmaktadır.

Late Night with David Letterman, David Letterman'nın sunduğu NBC'den yayınlanan bir gece yarısı talk-show programı. 1982 yılında başladı ve 1993 yılında sona erdi.Çok begenildiginden tekrar başdan başladı Letterman NBC'den ayrılarak The Late Show ile CBS'e geçti. Late Night with Conan O'Brien onun boşalttığı zaman dilimini doldurdu. 2 Mart 2009'dan beri bu zaman dilimi Late Night with Jimmy Fallon ile doldurulmaktadır.


ABD'nin en çok izlenen talk show ustalarından David Letterman; sinema, televizyon, tiyatro, müzik, politika ve spor dünyasının zirvedeki isimlerini ağırladığı ünlü şovuyla izleyicileri gülmekten kırıp geçiriyor. Program 1993 yılından bu yana devam ediyor.18 Hafta yayında kalan sabah şovunun ekim 1980'de iptal edilmesinden sonra, NBC ile 1 yıllık anlaşma sağlayarak Johnny Carson'ın Tonight Show'unda bir kaç kez yardımcı sunuculuk yaptı.
9 Kasım 1981'de NBC ve Carson's Productions 1982 yılının başlarında Late Night with David Letterman şovunun ilk bölümünün yayınlanacağını duyurdu.

Primetime Emmy Ödülleri
1982-83 Varyete, Komedi, veya Müzik Programında En İyi Senaryo
1983-84 Varyete, Komedi, veya Müzik Programında En İyi Senaryo
1984-85 Varyete, Komedi, veya Müzik Programında En İyi Senaryo
1985-86 Varyete, Komedi, veya Müzik Programında Fark Yaratan Senaryo
1989-90 Varyete, Komedi veya Müzik Programında Fark Yaratan Yönetim
Şov programı, 1983-84'teki 2. sezonundan, 1992-93'teki son sezonuna kadar ard arda 10 kez "Varyete, Komedi, veya Müzik Programında Fark Yaratan Senaryo" dalında Emmy Ödülleri'ne aday gösterildi.

Peabody Ödülü
1991'de şovun üç yapımcı şirketi; Carson Productions, Worldwide Pants ve NBC Productions Peabody Ödülü'nü kazandılar.

 

Late Show With David Letterman izle

 

Late Show With David Letterman izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax comedy hd, late show izle, digiturk dizileri, late show konusu, late show with david letterman izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.