TIKLA ARA

Lig TV HD Kampanyası

 

Bu kampanya sona ermiştir.

Güncel Kampanyalar için tıklayınız.

 

Lig TV HD Hediye Kampanyası


Digiturk’ten Giriş Paketi + en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve LigTV'li Spor paketi almanız durumunda:


İlk 6 ay %50 indirim.
Ayrıca yine ilk 6 ay boyunca Spor Extra Paketi, HD servisi veya Digiturk Plus keyfi hediye!
Digiturk Kurulum Ücretsizdir.


Digiturk HD ile Digiturk Lig TV ve paketinizdeki tüm Digiturk HD kanallarımızı, 5 kat daha net görüntü ve ses kalitesinde seyredebilirsiniz.


Digiturk ve Lig TV Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.

Ara Abone ol: 0(212) 942 33 98

Lig TV Başvuru

Lig TV HD Kampanyası Detayları:
Digiturk Kurulumu:

Lig TV HD Hediye Kampanyasında 18 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Digiturk kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır. Digiturk Aktivasyon bedeli 20 TL’dir.

Digiturk Uydu Alıcısı:
Digiturk Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk HD uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Digiturk Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcısı ile değiştirilir.

Kategori: beIN Sports Kampanyaları

Konular: Lig TV HD Kampanyası, Lig Tv Kampanya,

Lig TV HD Kampanyası ile ilgili bilgiler: Lig TV HD Kampanyasından yaralanabilmeniz için 18 ay Digiturk üyeliği garantisini vermeniz gerekmektedir. 18 ay taahhüt verdiğiniz zaman kurulum için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Sadece 20TL'lik Digiturk Aktivasyon ücretini ödemeniz yeterli olmaktadır. 18 ay taahhüt garantisinin bozulması durumunda verilen hediye ve indirimler, ayrıca Digiturk kurulum bedeli faturalandırılmaktadır. 18 ay taahhüt süresi sonunda aboneliğin sonlaması durumda bu bedeller talep edilmemektedir. Digiturk tarafından tahsis edilen Digiturk uydu alıcısı aboneliğinizin süresince size tahsis edilmektedir. Bu uydu alıcısının arızalanması durumunda alıcı Digiturk teknik servisi tarafından değiştirilmektedir. Plus hizmetinin süresi dolunca güncel tarife üzerinden fiyatlandırma devam etmektedir. İnternet sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz talepleriniz kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir.Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.