TIKLA ARA

Madagaskar 3: Avrupanın En Çok Arananları - Madagascar 3: Europes Most Wanted

Dört sevimli arkadaşımız olan alex, melman, gloria ve marty new york'a dönmek için yine çaba içerisindedirler. Bu sefer bir sirke katılırlar ve sirk ile birlikte gezmeye başlarlar.


Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları - Madagascar 3: Europe's Most Wanted filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları - Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları - Madagascar 3: Europe's Most Wanted

İlk Gösterim tarihi:Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları - Madagascar 3: Europe's Most Wanted  31.05.2013 19:06 - 20:31  Digiturk Moviemax Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları - Madagascar 3: Europe's Most Wanted

2012 - ABD Animasyon , 3 Boyutlu , Aile , Çizgi , Çocuk , Fantastik , Komedi , Macera türündeki Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları - Madagascar 3: Europe's Most Wanted filmin yönetmenliğini Eric Darnell yapmaktadır.Film Oyuncuları Ben Stiller , Chris Rock , Bryan Cranston , Jada Pinkett Smith , David Schwimmer oluşmaktadır.

Dört sevimli arkadaşımız olan alex, melman, gloria ve marty new york'a dönmek için yine çaba içerisindedirler. Bu sefer bir sirke katılırlar ve sirk ile birlikte gezmeye başlarlar.. Fakat sirkte başlarına geleceklerinden haberleri yoktur.

Ben Stiller, 1965 doğumlu Emmy Ödülü sahibi Amerikalı aktör, komedyen ve yönetmen. Oyuncu bir aileden gelen Stiller'ın önemli filmlerinden bazıları 1998 yapımı There's Something About Mary (Ah Mary Vah Mary) ve 2000 yapımı Meet The Parents (Zor Baba).

Chris Rock 7 çocuklu bir ailenin ilki olarak 7 Şubat 1965'de doğdu.Andrews'de doğulan Chris,daha sonra ailesiyle birlikte Brooklyn'e gitdi.Annesi bir sosyal işçi ve öğretmen ,babasıysa sürücü ve gazete dağıtıcısıydı.Julius (babası) 1989'da hayatını kaybetdi. Diğer kardeşleriyse Andre, Tony, Brian , Kenny, Andi, ve Jordan'dır.Chris Rock Eddie Murphy tarafından keşf edildi,kendisi Murphy'nin büyük bir hayranı ve kendi rol modelini ona benzetmek istiyor.Chris ilk defa 1985'de New York'da Catch a Rising Star'da stand up'a başladı.İlk defa Eddie Murphy'le Beverly Hills Cop Part 2 filminde rol aldı.Bu onun ilk filmiydi.Filmde kısa olarak görünüyordü.Eddie Murphy kamyonla kötü adamların partisi yapılan köşke gelince,onunla bunu buraya park edemeyeceğini ve para konusunda konuşan köşk çalışanı rolündeydi.İkinci filmiyse yine kısa roldü.İkinci filmi olan İ'm Gonna Git you Sucka'dada kısa olarak görünüyordu,kendi parasını az ödemek isteyen bir müşteri rolündeydi ve sonunda Hammer karakterini(filmde) sinirlendiriyordu.Ardından ünlü dizi Miami Viceninse bir bolümünde rol aldı ve kendi komiklikleriyle diziyi biraz komikleştirdi.

David Schwimmer Amerikalı sinema oyuncusu, yönetmen ve prodüktördür. Daha çok Friends dizisinde canlandırdığı 'Ross Geller' karakteriyle tanınır.Oyuncu aktörlük ve senaryo yazarlığından sonra yönetmen olarak kariyer yapmaya karar verdi. Bir ara Friends'in kahramanlarından Joey in ailesini anlatan TV dizisi Joey'in yönetmenliğini yaptı.

MDB Puanı: 6.7/10 ( 59782 kişi oy verdi.)

Resimler

Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları - Madagascar 3: Europe's Most Wanted izle

 

CMadagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları - Madagascar 3: Europe's Most Wanted izle

 

 Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, madagaskar 3: avrupanın en çok arananları izle, digiturk animasyon filmleri, madagascar 3: europes most wanted izle, madagaskar 3: avrupanın en çok arananları izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.