TIKLA ARA

MEZZO HD

Digiturk MEZZO HD

102. kanaldan yayınlanan MEZZO HD kanalında, klasik müzik, opera, jazz, dünya ve dans müziklerinin en güzel örneklerini sunan, kaliteli müzik sevenler için programlar yayınlanmaktadır.

MEZZO HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No
102
Yayın Süresi
24 Saat

MEZZO HD Detaylı Bilgi

MEZZO HD bir Fransız televizyon Kanalı'dır. klasik müzik, opera, bale, caz ve dünya müziği'nden örnekler gösterir. 1992 yılında kurulan kanal,bugünkü ismini 1998 yılında almıştır. kanalın Sloganı; 'écouter, Voir, Oser' (', Bak, dinle olan Dare').
2008 yılının ocak ayında, 'Divertimezzo',adlı yeni bir programı yayına sokmuştur.bu programda video kliplerden oluşan yeni bir özellik tanıtılmıştır.
MEZZO HD adı altındaki okul, Fransa'nın Lyon kentindeki opera binasında eğitim vermektedir.Öğrenciler Bale,Piano,Yaylı çalgılar ve Opera eğitimi almaktadırlar.Dünyanın her ülkesinden sadece on iki öğrenci alan Ecoles De Musique Classique MEZZO HD 2007 yılından beri klasik müzik ve solfej eğitimi vermektedir.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.