TIKLA ARA

Mike & Molly

Mike, her zaman kilo vermeyi istemiş iyi kalpli bir polis memuru. Molly ise kıvrımları konusunda iyi bir mizah anlayışına sahip, sempatik bir öğretmen.


 Mike & Molly Digiturk Dizimax Comedy kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Mike & Molly

Two and A Half Men izle

Gösterim tarihi: Mike & Molly Dizimax Comedy kanalın dan 23 Ağustos Cuma / 14:00 - 14:20 tarihinde izleyebilirsiniz.

2012 - ABD Tür : Dram , Gizem , Polisiye , Romantik türündeki Mike & Molly Dizisinin yönetmenliğini Chuck Lorre yapmaktadır.Oyuncuları Alex Billy Gardell ,Melissa McCarthy ,Reno Wilson ,Mixon Katy ,Swoosie Kurtz ,Nyambi Nyambi ,Louis Mustillo ,Rondi Reed ,Cleo Kral ,David Anthony Higgins oluşmaktadır. 

Mike, her zaman kilo vermeyi istemiş iyi kalpli bir polis memuru. Molly ise kıvrımları konusunda iyi bir mizah anlayışına sahip, sempatik bir öğretmen. 2010 "mahsulü" yeni romantik komedi, obez bir çiftin aşk hikayesiyle yüzünüzü güldürecek.Mike & Molly bir Amerikalı durum komedisi tarafından oluşturulan Mark Roberts , prömiyeri üzerinde CBS 20 Eylül 2010 tarihinde.serisi yıldız Billy Gardell ve Melissa McCarthy itibari Mike ve Molly, İlk karşılaştıklarında sonra aşık bir çift olarak Bir de Chicago Overeaters Anonim grubu.

Billy Gardell Sorumlusu Michael "Mike" Biggs, kilo vermek için çalışan bir Chicago polis memuru olarak. Derin bir düşünür olarak görünmüyor olsa da o, esprili ve iyi kalpli olduğunu. Sık sık çok Molly'nin dehşet annesinin talepleri, ancak Molly ile olan ilişkisi içine mağaralar onu çok daha bağımsız yaptı.

Melissa McCarthy Molly Flynn-Biggs gibi, bir dördüncü sınıf öğretmeni Walter Payton İlköğretim Okulu, aynı zamanda kilo çalışırken. O, tatlı mutlu, akıllı ve sevecen. O ailesinin rasyonel üyesi olan, ama hızlı bir öfke olduğu bilinmektedir ve lüks bir alışveriş ve seyahat borç bir sürü inşa etti. Birçok öğrenci hala kızlık adı, Bayan Flynn ona bakın.

Reno Wilson Görevlisi Carlton "Carl" McMillan, Chicago polis memuru ve Mike ortağı ve en iyi arkadaşı olarak. O kendine acıma doğru eğilimi ve onu kendi daire içine taşımak yapılan kadar uzun süre büyükannesi ile yaşadı. O kadınlarla ilişkilerinde mücadele ve yalnız olarak tasvir edilir. Ayrıca büyük bir hayranı olan ruh ve gospel müzik ve açıkça hoşlanmadığı bluegrass . O sezon 2, Christina, genç bir oğlu ile tek bir anne ile sürekli bir ilişki başlar. Bu ilişki kısa olduğunu kanıtladı Christina sezon 3, James şeyler denemek ve çalışmak için Carl ile onu ünlü futbolcu eski kocası ve oğlunun babası dağıldı zaman yaşadı.

Mixon Katy Victoria Flynn, genellikle esrar yüksektir Molly'nin beyinsiz, iyi kalpli, parti kızı kardeşi olarak. O bir cenaze evinde bir güzellik olarak kullanılır. O eğlenmek için seviyor ve çevresinde uyur, sık sık evli erkeklerle.

Swoosie Kurtz Joyce Flynn-Moranto, Molly annesi olarak. O Sezon 1 escort Vincent Moranto başlayan bir dul. O gençlik kalmak için çalışır ve o da ağır içer ve bir saç tetik öfke varken, çok modern. "Şükran İptal mı" Sezon 3 bölüm, o Vincent ile evli.

Nyambi Nyambi Samuel gibi, Mike ve Carl yemek restoranda alaycı bir garson. O Molly sonunda da Mike, Carl yakın bir arkadaşım, ve. O Afrika'dan ve genellikle kendi ülkesinde acı anlamına gelir Senegal . Bu nedenle, onun restoran müşterilerin "küçük" sorunlar sempati yok. Sezon 3 yılında ve Carl oda arkadaşı olur.

Louis Mustillo Vincent
"Vince" Moranto (Bölüm 14-mevcut, daha önce tekrarlayan), Joyce'un yanı ve erkek arkadaşı kapalı (daha sonra onun nişanlısı, ve şimdi koca) ve Molly ve Victoria üvey babası. O bir dul ve çok, flört şovenist ve alaycı olma eğilimindedir. Ayrıca bir lise terk ve çok zeki değil, ama Joyce için derin umurunda. O zaman Molly ve Victoria doğru bir babanın bakım göstermiştir. (Victoria harika "raf" ile ilgili bir onunla kör tarih, ve sürekli yorumlar kurulmuş sonra yaptığı toplantıda Molly. Rağmen) Bir keresinde o 2000 $ borç sonra kaçtı aldığınız bir çok eski ve çok hoş bir kadın evlendi. Gerçeği Mike onun "eşi" $ 5000 için değişim ve fındık keskin bir vuruşa boşanma belgeleri imzalamaya ikna kadar Joyce onu onu evden atmak yol açan, çıktı dek resmi olarak evlilik sona ermedi.

Rondi Reed Margaret "Peggy" Biggs (Bölüm 15-mevcut, daha önce tekrarlayan), Mike annesi olarak. O çok kontrol ve geleneksel, hem de huysuz ve huysuz olduğunu. O sık sık onu terk ve uzak çalışan, kocası Jack ifade eder Florida bir fahişe ile. Peggy köpeğini "Jim" (a üzerinde de çok telaşlı Brussels Griffon karışımı), o kim daha fazla bir hayvan daha oğlu gibi davranır. Sezonunda 2 Peggy Molly öğretir ilköğretim okulunda bir öğle yemeği bayan olarak çalışmaya başlar. Sezon 3 yılında Mike amiri bir SMG Kaptan uzanan başladı.

Cleo Kral olarak Rosetta McMillan (Bölüm 5-mevcut, misafir önce), Carl büyükannesi. O çok geleneksel ve torunu için itiraf derin sevgi vardır, ama dıştan Carl davranışları rahatsız ve onu Sezon 3'te hareket yapılır, hâlâ onu seviyor ve ona sabırsızlanıyor ziyaret ama sonunda bir sorumlu bir yetişkin olmak için onu istiyor söyleyerek kendi. O büyük bir kalbi vardır ve ikinci bir torunu gibi onu "Nana" diyor Mike, davranır. O sık sık Mike ve Carl tavsiye (çoğunlukla kadınlarla ilişkileri ile ilgili) verir. O zamanlar Carl küçükken tüm konuşma alıntı olabilir hatırlattı Martin Luther King, Jr yanı sıra her bölüm The Dukes of Hazzard .

David Anthony Higgins Harry olarak (Sezon 3-mevcut, daha önce tekrarlayan), aynı Overeater en Anonim toplantılarına katılır Mike ve Molly'nin, bir arkadaşı. O düşüncelerini çok onu acıklı görünüyor yapmak bile düşünüyor ne demek eğilimi bir güzel, çok sosyal garip adam. Sonunda o eşcinsel olduğunu gerçekleşme onu getiren, Sezon 3 onu öptü kadar O, Victoria ile ilgili neredeyse obsesif ezmek olduğu gösterilmiştir.

 Mike & Molly izle

 

 Mike & Molly izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax comedy, mike ve molly izle, digiturk 2014 filmleri, mike ve molly konusu, mike ile molly izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.