TIKLA ARA

Minik Kedi - The Cats Meow

1924 yılında William Randolph Hearst'ın teknesinde toplanan Hollywood yıldızların yarı gerçek cinayet hikayesi.


Minik Kedi - The Cats Meow filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Minik Kedi - The Cats Meow

Minik Kedi - The Cats Meow izle

İlk Gösterim tarihi:Minik Kedi - The Cats Meow 14.8.2013 14:15 - 15:58 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Minik Kedi - The Cats Meow

2001 - ABD , Almanya , İngiltere Tür : Dram türündeki Minik Kedi - The Cats Meow filmin yönetmenliğini Peter Bogdanovich yapmaktadır.Film oyuncuları  Kirsten Dunst , Jennifer Tilly , Cary Elwes , Eddie Izzard , Edward Herrmann oluşmaktadır.

1924 yılında William Randolph Hearst'ın teknesinde toplanan Hollywood yıldızların yarı gerçek cinayet hikayesi.Usta yönetmen Peter Bogdanovich, kalabalık oyuncu kadrosuyla sonuca ulaşmakta zorlanmıyor.Medya patronu William Randolph Hearst´ün yatında, Hollywood´un ünlü simalarının da katıldığı bir parti sırasında yaşanan ´ölüm´ün ardında yatanları anlatıyor öykü.

Kirsten Dunst, (d. 1982) ABD'li sinema oyuncusu. Sam Raimi'nin Örümcek Adam (Spider Man) üçlemesinde canlandırdığı Peter Parker'ın sevgilisi Mary Jane Watson rolüyle hatırlanmaktadır. Çok küçük yaşlardan bu yana sinema dünyasında olan Dunst, Vampirle Görüşme (Interview with the Vampire), Masumiyetin İntiharı (The Virgin Suicides), Gençlik Ateşi (Bring it On), Sil Baştan (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) ve Melancholia gibi filmleri ile de tanınmaktadır.
Kirsten Caroline Dunst, New Jersey'de dünyaya geldi. Daha üç yaşındayken bir Ford reklamı sayesinde kamerayla tanışan Dunst, 1989 yılına kadar modellik yapmayı ve reklam filmlerinde rol almayı sürdürdü. 1989'da Woody Allen'ın New York Stories inde aldığı ufak rol sayesinde sinema dünyasına adım atan Dunst, bu rolü sayesinde 1990'da Bonfire of the Vanities isimli film için teklif aldı.

Edward John
'Eddie' Izzard İngiliz komedyen ve aktör. Kendine has üslübuyla konudan konuya atlayarak ve pandomime yeteneğini çok iyi kullanarak sunduğu stand up shovları ile tanınmıştır. Tiyatro oyunlarında ve sinema filmlerinde rol almıştır. Televizyon için programlar hazırlamıştır. Şu anda 'The Riches' isimli dizinin başrolünü üstlenmiştir.

Jennifer Tilly
16 Eylül 1958'de amerika'nın california eyaletinde harbor cityde doğmuştur. doğduğunda adı Jennifer E Chan idi.ailenin 5. çocuğudur.televizyon dizilerinde ve filmlerde 1983 yılındaküçük rollerde oynamaya başladı. Family Guy animasyon dizisinin de seslendirmesini yapmaktadır.

IMDB Puanı: 6.3/10 ( ‎5.78kişi oy verdi.)

Resimler

Minik Kedi - The Cats Meow izle

 

Minik Kedi - The Cats Meow izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, minik kedi konusu, digiturk 2014 filmleri, the cats meow izle, minik kedi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.