TIKLA ARA

Misfits

Londonda olan bir fırtına sonucunda şehirde olan çoğu insanlarda bir değişiklik vardır buda özel güçtür. Misfits, bugüne kadar izlediklerinizden çok farklı süper kahramanlar yaratıyor.


Misfits Digiturk Dizimax Entertainment kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Misfits

Misfits

Gösterim tarihi: Misfits Digiturk Entertainment kanalın dan izleyebilirsiniz.

2009 - İngiltere, Bilim Kurgu , Dram , Fantastik , Gizem , Komedi , Macera , Gençlik , Erotik türündeki Misfits Dizisinin yönetmenliğiniTom GreeN, Tom Harper, China Moo-young  yapmaktadır.Oyuncuları Robert Sheehan , Michelle Fairley , Dexter Fletcher , Alex Reid , ıwan Rheon oluşmaktadır. 

Londonda olan bir fırtına sonucunda şehirde olan çoğu insanlarda bir değişiklik vardır buda özel güçtür. Misfits, bugüne kadar izlediklerinizden çok farklı süper kahramanlar yaratıyor. Onların tek derdi dünyayı değil kendilerini kurtarmak Burada izleyeceğiniz olaylar birazcık daha farklı. Çeşitli suçlarla bir araya gelip kamu hizmeti yapmak zorunda olan beş genç, yakalandıkları buz fırtınası sonrasında süper güçlere sahip oluyor. Kimi düşünceleri okuyor kimiyse zamanı durdurabiliyor. Ama hiçbiri dünyayı kurtarmaya çalışmıyor. Misfits karakterlerine bakacak olursak, hepsinin kendine ait sorunlarının olduğunu söyleyebiliriz. Kelly, Simon, Nathan, Curtis ve Alisha kötü niyetli olmamalarına rağmen ya bulundukları çevre ya da aileleri yüzünden bir şekilde belaya bulaşıyor. Kazandıkları süper güçler ise kendilerinde zayıf buldukları noktalardan doğuyor. Mesela, asosyal olan Simon görünmez oluyorken, hayatında cinselliği hep ön planda tutmuş olan Alisha'ya dokunan onunla birlikte olmak istiyor. Sorun şu ki, gençlerimiz güçlerinden hiç memnun değil.

1.Sezon  (2009)
Misfits beş cesur suçlular takip toplum hizmeti doğaüstü bir gök gürültüsü fırtına sırasında dışında yakalanmış ve elde olan özel yetenek . Başlangıçta, göstermek. Beş genç yetişkinler üzerinde duruldu Kelly Bailey ( Lauren Socha ) kabiliyeti kazanır telepati , Curtis Donovan ( Nathan Stewart-Jarrett pişmanlık muazzam bir anlamda yaşadıktan sonra zaman geri alabilirsiniz), Alisha Daniels ( Antonia Thomas ) insanları gönderir bir cinsel çılgınlık onu cilde temas ve ne zaman Simon Bellamy ( Iwan Rheon ) görünmez olabilir. Nathan Genç ( Robert Sheehan ) değişmeden görünür.

2.Sezon (2010)
Çete onların toplum hizmeti sonuna yaklaşıyor gibi ikinci seri, daha önce Fazilet kült Nathan kurtarmıştı gizemli bir maskeli adam tarafından saplı. O tehlikeli durumlarda yoluyla yardımcı olur ve gerçekleşmeden önce gerçekleşecek olayların görünüşte farkında olduğunu, kendisinin uyuşturucu çekerken bir araba patlama Nathan tasarruf, bir şekil tarafından boğularak öldürüldü olmaktan gibi tasarruf Curtis gibi birden çok kez grup üyeleri kaydeder onu geçici olarak ölümlü yapar ve bir soyguncu gelen Alisha tasarruf. Alisha ikinci kez saldırıya, o merdivenlerden aşağı düşer ve maskeli adamın güvenli evine geri alınır. O Alisha aşık ve o 'mevcut' Simon aşık olduğunu öğrenir kiminle bir zaman seyahat eden, gelecek Simon olduğunu ortaya çıkar. Gelecek Simon belirsiz, yaklaşan kriz konusunda uyardı ve süper güçler kısa sürede kamu bilgi olacağını gösteriyor - sonunda sadece silinecek o zaman çizelgesi için, oluştuğu.

3.Sezon  (2011)
Simon, Kelly, Alisha ve Curtis Seth ile karşılaşma sonrasında yeni güçler elde, Simon geleceğe bakış olabilir, Kelly roket bilimi ve mekanik sistemlerin tam bilgiye sahip, Alisha bir formu vardır basiret onu başkalarının gözünden görmenizi sağlar ve Curtis irade bir kadın olarak değiştirebilirsiniz. Nathan büyü onun yeni yeteneği ona bir milyoner yapacak umuduyla Las Vegas'a gitmiş, yoktur. Onun Rudy büyük hasara yol için zaman dondurmak için gücünü kullanmak için neden bir kadın kızdırdı zaman kendini bir kopyasını oluşturma yeteneği ile, Rudy adlı toplum hizmeti bir genç adam, çete karşılar. Rudy eylemleri yanlışlıkla toplum hizmeti geri Simon, Kelly, Alisha ve Curtis koydu.

4.Sezon (2012)
Alisha ölümü ve geçmişe, Kelly ve Seth seyahat Kelly kara mayınları etkisiz hale getirmek için mekanik sistemlerin onun bilgi kullanır, ve kadar kalan biter Afrika, Simon ayrılmasından sonra. Curtis ve Rudy toplum Finn katıldı hizmeti, endişeli bir telekinetik ve Jess, x-ray vizyonu ile bir snarky, ayrılmış bir kız ile devam edin. Büyük subplots Rudy ve Finn birlikte toplum merkezi haline hareket dahil, Jess, Lola ile Curtis'in karşılaştığında, bir stajyer denetimli serbestlik işçi, babası için Finn arama ve Alex ile Jess ilişkisi olduğunu iddia gizemli bir kadınla Finn'in tek taraflı aşkı, gizemli bir güç sonucunda kayıp penisini, arayan en zamanının geçirdiği gizemli bir barmen. Lola ile yaptığı karşılaşmalar sonucunda, Curtis kendi enfeksiyona yol, yine diriliş gücünü kullanarak biter. Kan için onun artan susuzluk durdurmak için, Curtis duygusal bir sonucu olarak Rudy etkileyen, intihar eder.

5.Sezon (2013)
Beşinci ve son  dizi Misfits geç 2013 yılında hava ve sekiz bölüm oluşacaktır. yeni serisi fırtınanın ilk yıldönümü ve daha az-daha olanlar için bir destek grubu yer alacak Bu geleceğin örme vizyonları yeteneği gibi ideal güçler, cinsel ilişki yoluyla başkalarının yetkileri kaldırmak veya bir kaplumbağa haline dönüştürmek.

Misfits izle

 

Misfits izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax entertainment, misfits konusu, digiturk dizileri, misfits bölümleri, misfits izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.