TIKLA ARA

Modern Family

Üç tane aile ve onun birbirinden farklı üyeleri var. Herbirinin hayat deneyimleri; mutlulukları, üzüntüleri, şaşkınlıkları, başarıları ve daha pek çok şey.


Modern Family Digiturk Dizimax Comedy kanalından izleyebilirsiniz.

Modern Family

Modern Family

Gösterim tarihi: Modern Family, 28.03.2013 19:31 - 19:51 28.03.2013 19:31 - 19:51 28.03.2013 22:01 - 22:21 28.03.2013 22:01 - 22:21  Digiturk Dizimax Comedy kanalın dan izleyebilirsiniz.

Modern Family, Konusu

2009, ABC yapımı olan Dizi, Dizi, Aksiyon, Fantastik türündeki Modern Family  dizisinin yönetmenliğini  Christopher Lloyd ve Steven Levitan yapıyor. Filmin Paul Corrigan, Sameer Gardezi, Joe Lawson, Levitan, Lloyd, Dan O'Shannon, Brad Walsh, Caroline Williams, Bill Wrubel, ve Danny Zuker'dan oluşmaktaydı. İlk yönetmen ekibi ise Jason Winer, Michael Spiller, Randall Einhorn, ve Chris Kochtan 'den oluşuyor.

Konusu: Elimizde üç tane aile ve onun birbirinden farklı üyeleri var. Herbirinin hayat deneyimleri; mutlulukları, üzüntüleri, şaşkınlıkları, başarıları ve daha pek çok şey... İlk ailemizin reisini "Evli ve Çocuklu" dizisinde meşhur Al Bundy karakterini oynayan Ed O'Neill, Jay Pritchett karakteriyle karşımıza çıkıyor. Jay'in eşi ise kendinden yaşça oldukça genç olan Gloria. Jay hem bir yandan Gloria'nın oğlu Manny'ye üvey babalık yaparken bir yandan da genç eşini elinde tutmaya çalışır. İkinci ailemiz ise Phil ve Claire Dunphy çifti. Claire, Jay'in öz kızı, Phil ise damadıdır. Phil ve Claire çiftinin yaramaz oğulları Luke, erkek arkadaş sorunları başlayan kızları Haley ve Alex olmak üzere üç tane çocukları var. Üçüncü ailemiz ise gay bir çift olan Mitchell ve Cameron. Mitchell, Jay'in öz oğlu. Bu çiftin, Vietnam'dan evlat edindikleri Lilly adlı bir bebekleri bulunuyor.

Sofía Margarita Vergara (10 Temmuz 1972) Kolombiyalı oyuncu, model ve girişimcidir.Vergara zaten oldukça iyi-Kuzey Amerika onu modelleme çalışmaları bilinen ve İngilizce onun ilk önemli oyunculuk işti film Chasing Papi oldu. Halen ABC durum komedisi Modern Aile Gloria Delgado-Pritchett olarak yıldız.

Sarah Jane Hyland (24 Kasım 1990 doğumlu) güncel olarak oynadığı, Amerikalı aktrisHaley Dunphy ABC komedisi Modern Family .Hyland doğdu Manhattan , New York , aktörler Melissa Canaday ve Edward James Hyland kızı ve aktör Ian Hyland kardeş.o 5 yaşından beri O kadar onun ilk rolü ile, hareket edilmiştir Howard Stern ' s kızını Özel Parçaları .O Molly gibi rolleri canlandıracak kariyerinin gitti Annie 1999 remake , ve oynamıştır Brooke Shields içinde, Healy kızı Maddie Lipstick Jungle NBC. Hyland özellikli Olive Garden aktris ile birlikte ticari Molly Culver , hem de üzerine çıktı Broadway genç oynarken Jackie O yılında Grey Gardens müzikal .

Ariel Winter olarak bilinen Ariel Workman (28 Ocak 1998 doğumlu), bir olanAmerikalı genç aktris. O en iyi şekilde onun şimdiki rol için bilinen Alex Dunphy TV dizisiModern Family , kendisi için o kazandı Screen Actors Guild Ödülü gösterinin döküm geri kalanı ile birlikte, Komedi Dizisi En İyi Ensemble için. Ariel yakın partner 18 yaşındaki aktör olmuştur Cameron Palatas .Ariel Kış onun ilk eğlence sektöründe iş aldı Cool Whip altı yaşında ticari.

Julie Bowen (3 Mart 1970) Amerikalı film ve televizyon oyuncusu.Mezun olduktan sonra, Bowen pembe dizi Loving bir rol oynamıştır ve '96 ile üniversite drama sınıfı bir bölüm onu primetime yaptı. Ayrıca, ters Paul Rudd oynarken 1994 televizyon filmi Runaway Daughters öncü rol oynamıştır.
Filmlerinde, Bowen Happy Gilmore başlığı karakterin aşkı ilgi oynadı. Diğer filmlerde roller An American Werewolf Paris ve Multiplicity dahil. Televizyonda, o Taraf konuk rolleri olmuştur Beş, Strange Luck ve Dr Carter sevgilisi olarak ER yinelenen bir rolü.

 Modern Family izle

 

Modern Family izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi izle, modern family oyuncular, modern family izle, modern family bölümleri, modern family konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.