TIKLA ARA

Mucize Köpekler - Miracle Dogs

Sıcacık aile filminde küçük bir erkek çocuğu üç ayaklı bir köpekle dost oluyor. Charlie adında küçük bir çocuk üç bacaklı bir köpek edinir.


Mucize Köpekler - Miracle Dogs filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Mucize Köpekler - Miracle Dogs

Mucize Köpekler - Miracle Dogs izle

İlk Gösterim tarihi:Mucize Köpekler - Miracle Dogs 11.07.2013 03:50 - 05:20  Digiturk Moviemax Family HD kanalında izleyebilirsiniz.

Mucize Köpekler - Miracle Dogs

2003 - ABD  Aile , Dram , Psikolojik  türündeki Mucize Köpekler - Miracle Dogs filmin yönetmenliğini Craig Clyde yapmaktadır.Film oyuncuları Josh Hutcherson , Stacy Keach , Alana Austin , Kate Jackson , Todd Holland oluşmaktadır.

Sıcacık aile filminde küçük bir erkek çocuğu üç ayaklı bir köpekle dost oluyor. Charlie adında küçük bir çocuk üç bacaklı bir köpek edinir. Sevimli hayvana hayli düşkün olan Charlie, evsiz hayvanlara ev bulmak için çalışmaya başlar.

Joshua Ryan Hutcherson (d. 12 Ekim 1992, Union, Kentucky, ABD), ABD'li film ve televizyon oyuncusu. Kariyerine 2000'de küçük televizyon rolleri ile başlamıştır. 2005 yılında Little Manhattan ve Zathura filmlerinde, 2006 yılında RV, 2007 yılında bir aile macerası olan Firehouse Dog'da, uyarlama bir film olan Bridge to Terabithia'da, Jules Verne'nin Dünyanın Merkezine Yolculuk kitabından uyarlanmış ve kitapla aynı adı taşıyan macera filminde rol almıştır. 30 Mart 2008'de Young Artist Award adlı ödülü almıştır. 2012 yılında ise Suzanne Collins'in çok satılan Açlık Oyunları adlı kitabından uyarlanan aynı isimli filmde Peeta Mellark rolünü oynamıştır.

Walter Stacy Keach Jr. (d. 2 Haziran 1941), ABD'li aktör ve anlatıcı. Drama rolleri ile daha çok bilinir. Bununla birlikte PBS'de ve Discovery Channel'da yayımlanan eğitim programlarında anlatıcılık görevi ve bazı müzikal ve komedi filmlerinde rolleri vardır. Prison Break dizisinde hapishane müdürü Henry Pope karakterini canlandırmıştır.Keach, Savannah, Georgia, ABD'de, bir aktris olan Mary Cain ve bir aktör olan Walter Stacy Keach çiftinin çocukları olarak doğmuştur. Erkek kardeşi James Keach aktör ve yönetmendir. Keach, Van Nuys Lisesi'nden 1959'da mezun oldu,daha sonra University of California, Berkeley'den 1963'de bir tanesi İngilizce diğeri drama dalında 2 lisans diploması aldı.

Alana Austin
(6 Nisan 1982) Amerikalı film ve televizyon oyuncusu. O sitcom Abby Logan rolünü oynadı Mürekkep ve rol aldı Disney Channel Orijinal filmi Motocrossed Austin doğdu Palm Springs, California .O kızıdır Steven Kent Austin artık geçersiz kurucusu ve başkanı olan bir film yapımcısı Tag Eğlence . Austin 1992 TV filmi onun büyük oyunculuk yaptı Ceza Davranış oynadığı Farrah Fawcett . Üç sonraki 1.993 TV filmleri 1994 tiyatro filmde birlikte rol aldığı önce takip Kuzey . Daha sonra birlikte rol aldı Filmde Kader Basit Büküm ile Steve Martin için bir aday Genç Sanatçı Ödülü .

Kate Jackson (29 Ekim 1948 doğumlu) Amerikalı aktris, bir yönetmen ve yapımcı , belki de en iyi rolüyle tanınan Sabrina Duncan popüler 1970'lerde televizyon dizisi Charlie'nin Melekleri . Jackson üç kez Emmy Ödülü En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde aday, birkaç aday gösterildi Altın Küre Ödülleri ve İngiltere'de Favori Televizyon Kadın Oyuncu başlıkları kazandı ve Almanya-çeşitli En sevdiğim Televizyon Star onu çalışma süreleri-için de televizyon dizisi Korkuluk ve Bayan Kral . O yapım şirketi aracılığıyla bu dizi ortak yapımcılığını, ile, Ay'ın Enterprises Ltd Vur Warner Brothers Televizyon. Jackson tiyatro ve TV filmleri bir dizi rol aldı ve filmin kısa ömürlü televizyon uyarlaması üzerinde başrol oynamıştır Baby Boom .

IMDB Puanı: 5/3 ( 319 kişi oy verdi.)

Resimler

Mucize Köpekler - Miracle Dogs izle

 

Mucize Köpekler - Miracle Dogs izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax family, digitürk hd kanallar, digitürk film kanalları, digitürk film programı, digiturk temmuz ayı,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.