TIKLA ARA

Muhteşem Gatsby - The Great Gatsby (3D)

Yazar olma basamaklarını tırmanan Nick Carraway 1920'lerde eğlence hayatının gözdesi konumuna yükselen New York'a gelir. Kendi Amerikan rüyasının peşindeyken tesadüfen milyoner Jay Gatsby ve onun çevresiyle yolları kesişir.


Muhteşem Gatsby - The Great Gatsby (3D) filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Muhteşem Gatsby - The Great Gatsby (3D)

Muhteşem Gatsby - The Great Gatsby (3D) izle

İlk Gösterim tarihi:Muhteşem Gatsby - The Great Gatsby (3D) Digiturk 26.3.2014 18:20 - 20:39 Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Muhteşem Gatsby - The Great Gatsby (3D)

2013 - Avustralya , ABD Tür : Dram , Romantik türündeki Muhteşem Gatsby - The Great Gatsby (3D) filmin yönetmenliğini Baz Luhrmann yapmaktadır.Film oyuncuları  Leonardo DiCaprio , Tobey Maguire , Isla Fisher , Carey Mulligan , Amitabh Bachchan oluşmaktadır.

Yazar olma basamaklarını tırmanan Nick Carraway 1920'lerde eğlence hayatının gözdesi konumuna yükselen New York'a gelir. Kendi Amerikan rüyasının peşindeyken tesadüfen milyoner Jay Gatsby ve onun çevresiyle yolları kesişir. Carraway'nin alkolün su gibi aktığı, göz kamaştırıcı partilerle tanışması fazla zaman almaz. Öte yandan bu büyülü Amerikan rüyasının çöküşü de yaklaşmaktadır. Dışarıdan görkemli görünen bu hayatın örtbas etmeye çalıştığı gerçekler su yüzüne çıkacaktır...

Leonardo DiCaprio Bir iddiaya göre Alman annesi Floransa'daki Uffizi müzesinde DaVinci'nin eserlerini incelerken, henüz doğmamış olan Leonardo'nun tekmelerine maruz kalınca, oğluna Leonardo ismini koymayı düşünmüş. Daha bir yaşındayken annesi ve babası ayrıldılar. Babası İtalyan asıllı Amerikalı, Annesi Alman asıllı Amerikalı Üç yaşındayken en sevdiği Tv şovuna çıktı. Empire Dergisi'nin 'Tüm zamanların en iyi 100 film yıldızı' listesinde 75. sırada yer aldı.(1997) People Dergisi'nin 'Dünyanın en güzel 50 insanı' listesine seçildi. (1997 ve 1998) StarTv(USA)'nin '1990'ların Top 10 Box Office Starları' listesinde 6. sırada yer aldı (2003)

Tobey Maguire Gerçek ismi Tobais Vincent Maguier olan Amerikalı aktör ve film yapımcısı. Kariyerine 1980'li yıllarda başlamıştır. 2002 - 2007 tarihlerinde çekilen Örümcek Adam film serisiyle birlikte kariyerinin zirvesine çıkmıştır. Bununla birlikte Pleasantville (1998), The Cider House Rules (1999), Wonder Boys (2000), Seabiscuit (2003), Brothers (2009), ve The Great Gatsby (2013) filmleriylede tanınmaktadır. Pleasantville ve Örümcek Adam 2 filmlerindeki performansıyla birlikte iki kez Saturn ödülünü kazanmıştır. 2010 yılında çekilen Brothers isimli filmdeki performansıyla birlikte Golden Globe ödülüne aday gösterilmiştir.

Isla Fisher
3 Şubat 1976 doğumlu İskoç asıllı oyuncu/manken... Umman'da doğup Avustralya' da büyümüştür.. Ülkesinde pek çok dizide oyunculuk yapmasına rağmen wedding crashers ile insanların dikkatini çekmiştir.2004 yılından bu yana birlikte olduğu İngiliz komedyen Sasha Baron Cohen ile 2010 yılında evlenmiştir.

Carey Hannah Mulligan, İngiliz oyuncu. 2005 yılında çekilen Pride & Prejudice filmindeki Kitty Bennet rolüyle tanındıktan sonra, İngiliz televizyonlarında yer alan Doctor Who, Bleak House, ve Northanger Abbey gibi dizilerde rol almıştır.

IMDB Puanı: 6.9/10 ( 1.403 kişi oy verdi.)

Resimler

Muhteşem Gatsby - The Great Gatsby (3D) izle

 

Muhteşem Gatsby - The Great Gatsby (3D) izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 3 izle, the great gatsby izle, digiturk 2014 filmleri, the great gatsby konusu, muhteşem gatsby izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.