TIKLA ARA

Müstakbel Erkek Arkadaşım - My Future Boyfriend

Bir gün geleceğe gitme imkanınız olsa ve gelecekte aşkın nasıl olduğunu görmek isteseydiniz ne yapardınız?


Müstakbel Erkek Arkadaşım - My Future Boyfriend filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Müstakbel Erkek Arkadaşım - My Future Boyfriend

Müstakbel Erkek Arkadaşım - My Future Boyfriend izle

İlk Gösterim tarihi:Müstakbel Erkek Arkadaşım - My Future Boyfriend 21.06.2013 20:30 - 21:43 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Müstakbel Erkek Arkadaşım - My Future Boyfriend

2011 -  ABD Tür : Bilim Kurgu , Komedi , Romantik türündeki Müstakbel Erkek Arkadaşım - My Future Boyfriend filmin yönetmenliğini Michael Lange yapmaktadır.Film Oyuncuları Enisha Brewster Barry Watson Fred Willard Sara Rue Jordan Wall Valerie Harper Mike Pniewski Cara Mantella Justin Smith A. Ali Flores Jody Thompson Ritchie Montgomery Kevin Stillwell TJ Hassan Jay Gates Adam Boyer Larry Schmidt Rivka Levin Joshua Holcombe Tom Stedham Demetrius B. Banks Aurora Betson Neill Calabro Jwaundace Candece Ryan Felton Alphonse A. Lambert Jr. Larry Mainland Molly Marler Darryl D. oluşmaktadır.

Bir gün geleceğe gitme imkanınız olsa ve gelecekte aşkın nasıl olduğunu görmek isteseydiniz ne yapardınız? Kahramanımız 1000 yıl sonra yazılacak olan AŞK isimli bir romanın konusunu merak eder ve romanın yazarı olan Sara Rue ile tanışmak ister. Bakalım kahramanımız romandaki aşkı yaşayabilecek mi? Çok sevimli bir filmdi. Oyuncular sempatikti ve oynadıkları karakterleri çok iyi yansıtmışlar. Filmin Türkçe Dublaj izle seçeneği olmadığı için altyazılı izleyebileceksiniz. Ama gerçekten hoş bir film seyredeceksiniz. Başrollerinde Sara Rue ve Barry Watson'un oynadığı filmde onlara eşkil eden diğer oyuncular ise : Enisha Brewster, Fred Willard, Sara Rue, Jordan Wall. Sinemada gösterime girmemiş bir yapım.

IMDB Puanı: 5/2 ( 1076 kişi oy verdi.)

Resimler

Müstakbel Erkek Arkadaşım - My Future Boyfriend izle

 

Müstakbel Erkek Arkadaşım - My Future Boyfriend izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, my future boyfriend izle, digiturk filmleri, müstakbel erkek arkadaşım konusu, müstakbel erkek arkadaşım izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.