TIKLA ARA

Mutlu Et Beni - Hysteria

Şehirdeki kadınların yarısını doyuma kavuşturmak güç olsa gerek ve elbette en sıra dışı icatlar da güçlüklerden doğar.


Mutlu Et Beni - Hysteria filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Mutlu Et Beni - Hysteria

Mutlu Et Beni - Hysteria izle

İlk Gösterim tarihi: Mutlu Et Beni - Hysteria 18.06.2013 13:00 - 14:40 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Mutlu Et Beni - Hysteria

2011 - İngiltere , Fransa , Almanya , Lüksemburg Dram , Komedi , Romantik türündeki Mutlu Et Beni - Hysteria filmin yönetmenliğiniTanya Wexler yapmaktadır.Film Oyuncuları Hugh Dancy , Maggie Gyllenhaal , Rupert Everett , Felicity Jones , Jonathan Pryce oluşmaktadır.

Şehirdeki kadınların yarısını doyuma kavuşturmak güç olsa gerek ve elbette en sıra dışı icatlar da güçlüklerden doğar. Victoria dönemi Londra'sında geçen ve benzersiz bir oyuncu kadrosunun yer aldığı bu arsız romantik komedi, dünyanın ilk vibratörünün nasıl icat edildiğini anlatıyor. Sene 1880. Meslektaşlarının ortaçağdan kalma uygulamaları karşısında hayal kırıklığına uğrayan genç doktor Mortimer Granville, özel el hizmetleriyle kadınların histerilerini tedavi eden Dr. Dalrymple hesabına çalışmaya başlar. Bu hizmete talep o kadar artar ki Mortimer durumla başa çıkamaz hale gelir. Arkadaşı Edmund ile birlikte vibratörü icat ederler ve bu icat inanılmaz başarı kazanır. Bu sırada Mortimer, Dr. Dalrymple'ın güzel ve fevkalade aykırı kızı Charlotte'a âşık olur.


Hugh Dancy İngiliz aktör Hugh Dancy 1975 yılında doğdu.Annesi bir yayıncı babası da bir yazar ve bir felsefe profesörüdür.Kate adında bir kızkardeşi Jack adında da bir erkek kardeşi vardır.

Stephen Gyllenhaal ve senarist Naomi Achs'in oğlu,aktris Jake Gyllenhaal'ın kardeşidir.Yahudidir.2002 yılında Secretary filmi ile En İyi Aktris - Müzikal veya Komedi ve 2006'da SherryBaby filmi ile En İyi Aktris - Drama dalında Altın Küre'ye aday gösterilmiştir.2004 yılında Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ne (Academy of Motion Picture Arts and Sciences)katılmıştır

IMDB Puanı: 6.7/10 ( 14541 kişi oy verdi.)

Resimler

Mutlu Et Beni - Hysteria izle

 

Mutlu Et Beni - Hysteria izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, hysteria izle, digiturk filmleri, hysteria konusu, mutlu et beni izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.