TIKLA ARA

Nashville

Liste başı Rayna James (Connie Britton) her şarkıcının kıskanacağı bir kariyere sahip olan bir country müzik efsanesidir. Ancak son zamanlarda popülaritesi azalmaya başlamıştır.


Nashville Digiturk Dizimax Entertainment kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Nashville

Nashville 

Gösterim tarihi: Nashville  Digiturk Dizimax Entertainment kanalın dan izleyebilirsiniz.

2013 - ABD Dram , Müzikal türündeki Nashville Dizisinin yönetmenliğini Yönetmenler Paul Mccrane, R.j. Cutler  yapmaktadır.Oyuncuları Hayden Panettiere , Jonathan Jackson , Robert Wisdom , Yara Martinez , Eric Close,Callie Khouri , Meredith Lavender , Liz Tigelaar , Marcie Ulin ,Connie Britton , Chad Savage oluşmaktadır. 

Liste başı Rayna James (Connie Britton) her şarkıcının kıskanacağı bir kariyere sahip olan bir country müzik efsanesidir. Ancak son zamanlarda popülaritesi azalmaya başlamıştır. Hala imza almak için kuyruklarda bekleyen hayranları vardır ama eskisi gibi arenalarda konser verememektedir. Rayna'nın kayıt şirketi country müziğin genç ve seksi geleceği Juliette Barnes'la beraber (Hayden Panettiere) bir turneye çıkmasını önerir. Bu, tam da Rayna'nın ihtiyacı olan şeydir. Ancak hırslı Juliette Rayna'nın spot ışıklarını çalmak için sabırsızlanmaktadır. Sahneyi bu saygısız, yeteneksiz ve küçük tilkiyle paylaşmak Rayna'nın istediği son şeydir ki bu durum da aralarında popülarite mücadelesi başlatacaktır. Keşfedilmemiş söz yazarı Scarlett O'Connor (Clare Bowen) Rayna'nın kariyerini kurtarmasına yardım edebilecek midir?

İşler bir süre sonra daha da karmaşık hale gelir. Rayna'nın zengin ama çok yakın olmadığı babası Lamar Hampton (Powers Boothe) güçlü bir iş adamıdır ve Tennessee siyaseti ile iki kızının hayatında büyük söz sahibidir. Babasının iktidar arzusu Rayna'nın yakışıklı kocası Teddy'i Nashville Belediye Başkanlığı seçimlerine yönlendirecektir. Bu, Rayna'nın hiç istemediği bir şeydir.

Yeni nesle ayak uyduramayan country müzik efsanelerinden Rayna James'in yaşadıklarını izleyeceğimiz dizide, kuşak çatışmalarına da şahit olacağız. James'in şarkıları eskisi kadar rağbet görmeyince şirketiyle arası bozulur. Bunun üzerine yapımcısı ona, yeni neslin en büyük yıldızlarından Juliette Barnes ile işbirliği yapmasını, aksi takdirde kendisinden desteklerini keseceğini söyler. Barnes, şarkıları gençlerin dilinden düşmeyen ancak erken yaşta şöhret olduğu için fazlasıyla şımarık bir yıldızdır. Dolayısıyla James de ondan nefret eder. Juliette Barnes, Rayna James ile bir ortaklığa gireceğini öğrendiğinde içindeki şeytanı ortaya çıkarır ve türlü kötülükler yapmaya hazırlanır. Rayna'nın ise bir karar vermesi gerekir; ya Juliette ile ortak olacak, ya da müzik hayatı bitecektir. Tam bu sırada Rayna için umut ışığı olabilecek bir gelişme yaşanır.

Hayden Leslie Panettiere, 21 Ağustos 1989'da New York'ta dünyaya gelmiştir. Hayden henüz 11 aylıkken Playskool reklamında oynayarak oyunculuğa başladı. Bundan sonra da yaklaşık 50 reklam filminde rol aldı. 8 yaşındayken, ABC kanalı için One Life to Live ve ardından CBS için, Guiding Light ile film dünyasına girmiştir. 2001 yılına dek pek çok dizide yer almış ve bir çok TV filminde rol almıştır. FOX kanalı için çekilen ünlü Ally McBeal, Malcolm in the Middle dizilerinde de rol almıştır. NBC kanalı için çekilen Heroes adlı diziyle de henüz 17 yaşındayken şöhrete kavuşmuştur.Karate ve boks'a meraklı olması ile biliniyor. Neutrogena onu, tüm dünya çapındaki reklamlarındaki yüz olarak seçmiştir. Böylece Jennifer Love Hewitt, Mandy Moore, Kristin Kreuk, Mischa Barton, Gabrielle Union ve Jennifer Freeman gibi pek çok ünlünün şöhret olmadan önceki adımlarını takip etmiştir. 1999 yılında Hayden, A Bug's Life adlı filmde yapmış olduğu seslendirmeyle Grammy'e aday olmuştur.2006 yılında Heroes dizisinde canlandırdığı Claire Bennet rolüyle En İyi Yardımcı Aktris Saturn Ödülü almıştır.

Robert Wisdom
(14 Eylül 1953 doğumlu) ABD'li aktör. Columbia Üniversitesi'nden mezun oldu.Bilgelik Jamaikalı anne, Washington DC doğumlu. O beş sezonda (öncelikle mevsim üç ve dört) dört çıktı HBO program Howard "Bunny" olarak Wire Colvin ve 2007 film Freedom Writers ve İş ve Ray dönersek: O da 2004 filmleri Berber Dükkanı 2 rol aldı. O lechero adında bir Panamalı uyuşturucu baronu rolünü oynayan Prison Break sezon 3 düzenli rol indi.O da USA Network televizyon dizisi Burn Notice Mevsimi Dört bir yinelenen bir rolü vardır.

Eric Close Okul yıllarında tiyatro sahnesine çıkmaya başlayan Eric Close, oyunculuk merakını gerçek anlamda değerlendirme fırsatını üniversiteden sonraya bıraktı. Üniversitede iletişim dalında okuduktan sonra dizi oyunculuğu üzerine odaklanan aktör, Santa Barbara, Sisters, Dark Skies, The Magnificent Seven gibi dizilerde kadrolu olarak çalıştı. Asıl çıkışını ise Without A Tracein kadrosuna girmeden hemen önce, 2002 yılında rol aldığı, bir Steven Spielberg projesi olan Taken adlı bilimkurgu dizisiyle elde etti. Evli ve iki çocuk sahibi olan Close'un, dağcılık, kayak, tenis, golf gibi açık havada yapılan spor türlerine ve tarih kitaplarına özel bir ilgisi var.

Nashville izle

 

Nashville izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax entertainment, nashville konusu, digiturk dizileri, nashville oyuncuları, nashville izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.