TIKLA ARA

National Geographic 3D Belgeselleri

Belgeseller Amerika'nın Milli Parkları güzelliğini sizleri büyüleyen görkemli manzaralarını daha yakından incelemeniz için yayınlanmaktadır. Milyonlarca yıllık yetişen bu ormanlar sayesinde araziler doğal birer mucize olmaktadır.


National Geographic 3D Belgesellerini National Geographic Channel HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

National Geographic 3D Belgeseller

National Geographic 3D Belgeseller  izle

Gösterim tarihi: National Geographic 3D Belgeselleri  , Hafta içi her gün Digiturk National Geographic Channel HD Kanalın dan izleyebilirsiniz.

AMERİKA'NIN MİLLİ PARKLARI
Belgeseller Amerika'nın Milli Parkları güzelliğini sizleri büyüleyen görkemli manzaralarını daha yakından incelemeniz için yayınlanmaktadır. Milyonlarca yıllık yetişen bu ormanlar sayesinde araziler doğal birer mucize olmaktadır. Bu belgesel yapımı, sizi muhteşem bir doğa yolculuğuna çıkararak, bu görsel şöleni 3D izlemenin farklılığını sunuyor. Hawaii'nin sıcak lavlardan oluşan tropik ormanlarından, Yosemite'nin abidevi türü ağaçlarına kadar doğanın temiz ve mis kokulu eşsiz güzelliklerini ekranlarınıza geltiriyor.

Amerika Milli Parkları 3D Yellowstone
Eşsiz güzelliği ile suyun ve ateşin yaşam verdiği Yellowstone Milli Parkı'nın tertemiz doğası ve zengin tarihi ekranlarınızda.


Amerika Milli Parkları 3D Yosemite
Nevada dağlarının hiç kirlenmemiş gizli hazinesi Yosemite milli parkı buzullarla şekillenmiş arazisi ve yerlilerin bıraktığı izlerle tam bir doğa harikası sizleri bekliyor.


Amerika Milli Parkları 3D Utah
Saf suyun ve mis kokulu rüzgarın meydana getirdiği bu doğal başyapıt, 3D farkıyla izleyebilrsiniz.

Amerika Milli Parkları 3D Ölüm Vadisi
Ölüm Vadisi Milli Parkı, vahşi batının kimliğini bulduğu ender yerlerdenbiridir. Bu zorlu ve kurak arazilerin üstünde doğal zenginlikler barındırıyor.

Amerika Milli Parkları 3D Hawaii Volkanları
O eşsiz Hawaii'deki Volkan Milli Parkı, tropik ormanların, yemyeşil bitki ve hayvan türlerinin ve kızgın lavların bir araya geldiği doğallığı ile tam bir cennete benziyor.

GÖZ
Büyük önemle hazırlanmış üç boyutlu görsel bir sölen eşliğinde izleyeceğiniz Göz 3D sizi büyük teleskoplarda ve uçsuz bucaksız çöllerde eşsiz bir yolculuğa çıkmış gibi hissetirecek. Nefes kesen teleskop slaytları ve bu teknoloji devi cihazların nasıl işlediğine dair anlatımlar yer almaktadır, gök bilimcilerin, mühendislerin, fizikçilerin ve teknisyenlerin en yakın yerleşim yerine 120 km uzaklıkta olan bilim merkezinde yaşamlarını nasıl sürdürdüğüne de şahit olacaksınız

 

 National Geographic 3D Belgeseller  izle

 

National Geographic 3D Belgeseller  izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk belgesel izle, national geographic channel hd, amerkanın milli parkları, national geographic 3d belgeseller, 3d belgesel izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.