TIKLA ARA

NCIS: L.A.

Ulusun güvenliği için çok büyük bir tehdit oluşturan, tehlikeli ve bir türlü ele geçirilemeyen suçluları yakalamakla görevli, gizli görevdeki bir grup ajan var iş başında.


NCIS: L.A. dizisini Digiturk Dizimax Vice HD Kanalından izleyebilirsiniz.

NCIS: L.A.

NCIS: L.A.

Gösterim tarihi: NCIS: L.A. , 06 Şubat Çarşamba / 10:00 - 11:00  Digiturk Dizimax Vice HD kanalından izleyebilirsiniz.

NCIS: L.A., Konusu

2009, ABD yapımı olan Dizi, Aksiyon, Polisiye, türündeki NCIS: L.A. Dizi yönetmenliğini Shane Brennan yapıyor. Filmin oyuncuları Adam Jamal Craig, Barrett Foa, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Linda Hunt, LL Cool J, Peter Cambor, Rocky Carroll'den oluşuyor.

Konusu: Dizi yönetmenliğini Shane Brennan'nin yapmış olduğu sürükleyici bir polisiyedir.Ulusun güvenliği için çok büyük bir tehdit oluşturan, tehlikeli ve bir türlü ele geçirilemeyen suçluları yakalamakla görevli, gizli görevdeki bir grup ajan var iş başında.Özel Ajan "G" Callen, suçluların yeraltındaki dünyasına sızmak için her kılığa giriyor. Partneri Özel Ajan Sam Hanna ise, hem Afganistan'da hem de Irak'ta savaşlara tanık olmuş eski bir Amerikan donanması askeridir.Aynı zamanda en son teknoloji ürünü cihazları kullanarak görevdekileri kollayan ve onları can alıcı bilgilerle besleyen bir gözetleme de çok profosyoneldir.

Deniz askerinin olağanüstü zeki kızı olan, adrenalin veçatışmanın Özel Ajan Kensi Blye ise ekibin en büyük yardımcılarından. Takım için çalışan bir başka isim olan Operasyonel Psikolog Nate Getz, herhangi birinin kafasına girmek, hedefin profilini çıkarmak, ajanların operasyon öncesinde, sırasında ve sonrasında ruhsal durumlarını izlemek konusunda uzman.

Ekibin en yeni üyesi Özel Ajan Dominic Vail ise son derece vasıflı biri, ancak pratiği biraz eksik. Ve bir de mikro kameralardan arabalara kadar ekibin her türlü ihtiyacını sağlayan Henrietta "Hetty" Lange var.

NCIS: L.A. izle

 

NCIS: L.A. izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi, dizimax vice hd, ncis: l.a. izle, dizi izle, ncis: l.a. dizisi,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.