TIKLA ARA

Ne Yaptığını Biliyorum - I Know What You Did Last Summer

Okul mezuniyetini kutladıkları o muhteşem akşam, Julie, Helen, Ray ve Barry için geleceğin neler gösterdiğini hiç kimse bilemezdi. Helen yapılan bir güzellik yarışmasını yeni kazanmış ve sonbaharda.


Ne Yaptığını Biliyorum - I Know What You Did Last Summer filmini Digiturk Moviemax Speed kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ne Yaptığını Biliyorum - I Know What You Did Last Summer

Ne Yaptığını Biliyorum - I Know What You Did Last Summer izle

İlk Gösterim tarihi:Ne Yaptığını Biliyorum - I Know What You Did Last Summer 22.8.2013 22:01 - 23:36 Digiturk Moviemax Speed kanalında izleyebilirsiniz.

Ne Yaptığını Biliyorum - I Know What You Did Last Summer

1997 - ABD Tür : Gerilim , Gizem , Korku  türündeki Ne Yaptığını Biliyorum - I Know What You Did Last Summer filmin yönetmenliğini Jim Gillespie yapmaktadır.Film oyuncuları Jennifer Love Hewitt , Sarah Michelle Gellar , Freddie Prinze Jr. , Ryan Phillippe , Johnny Galeckioluşmaktadır.

Okul mezuniyetini kutladıkları o muhteşem akşam, Julie, Helen, Ray ve Barry için geleceğin neler gösterdiğini hiç kimse bilemezdi. Helen yapılan bir güzellik yarışmasını yeni kazanmış ve sonbaharda New York a giderek ünlü bir film yıldızı olmayı planlamakta, Ray ise aynı şehirde bir yazar olmak için şansını denemeyi düşünmektedir. Barry ve Julie de Boston a giderek eğitimlerine devam edecektir. Yolları birlikte geçirdikleri uzun yıllardan sonra ayrılacak ve belki de bir daha hiç görüşemeyeceklerdir. Ta ki Barry nin yeni arabası hiçbirinin görmediği bir gölgeye çarparak durmak zorunda kalana kadar.

Johnny Mark Galecki, Amerikalı aktör. Daha çok Roseanne adlı sit-comdaki David Healy ve The Big Bang Theory 'deki Leonard Hofstadter rolleri ile bilinmektedir.Galecki, Bree, Belçika'da doğmuştur. Ailesi Amerikalı'dır. Annesi Mary Lousu mortgage danışmanı, babası Richard Galecki ise Belçika'daki Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri'nin bir üyesiydi ayrıca rehabilitasyon öğretmeni olarak da çalıştı. Galecki, 3 yaşındayken ailesi ile birlikte Illinois eyaletine taşındı.

Ryan Phillippe'dır.10 Eylül,1974 yılınca Amerikada dünyaya gelmiştir.İlk kez One Life To Live dizisinde rol almıştır.1997 yılınca Phillippe Sarah Michelle Gellar ve Jennifer Love Hewitt'ın rol aldığı I know what you did last summer filminde oynadı.Film başarılı olduğu için Ryan'da şöhreti yakalamıştı ve 1999 yılındada Cruel Intentions filminde Reese Witherspoon ve Sarah Michelle Gellar ile beraber rol aldı.Filmden kısa süre sonra Phillippe ve Witherspoon evlendiler ve çiftin iki tane çocuğu oldu.Çift 2006 yılında boşandı.Ryan Phillippe daha başarılı filmlerde mesela Igby goes down ve Crash rol aldı.

Freddie Prinze Jr 8 Mart 1976 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya'da doğmuş ve Albuquerque, New Mexico, onun erken yaşam yaşıyordu. Onun çocukluk döneminde üç farklı okullarda: Eldorado, Sandia ve La Cueva. 1994 yılında mezun olduktan sonra, Freddie LA bir oyunculuk kariyerine odaklanmak taşındı.

Jennifer Love Hewitt
21 Şubat 1979’da Waco, Teksas’da doğmuştur. Daha küçük bir çocukken müziğe ilgi duymaya başlayan Jennifer Love Hewitt, 3 yaşındayken bir şovda Greatest Love of All’ı seslendirmiştir. 9 yaşında Rusya’yı turlarında ziyaret eden Teksas şov grubuna katılır, 10 yaşında da annesiyle birlikte Los Angeles’a taşınır. Bunun hemen ardından Hewitt yirmiden fazla TV reklamında oynar. İlk çıkışı Disney kanalı için Kids Incorporated (1989-1991) adlı şovda çocuk oyuncu olmasıyla olur. Sonraki yıllarda FOX Shaky Ground (1992-1993), ABC Byrds of Paradise (1994) ve McKenna (1994-1995) Fox kanalı için çekilen Party of Five (1995-1999) şovunda, Time of Your Life (1999) adlı dizilerde oynamıştır.

IMDB Puanı: 5.5/10 ( 75,166 kişi oy verdi.)

Resimler

I Know What You Did Last Summer
izle

 

I Know What You Did Last Summer
izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax speed, i know what you did last summer izle, digiturk 2014 filmleri, i know what you did last summer konusu, ne yaptığını biliyorum izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.