TIKLA ARA

Nefes - Atmen Breathing

Islahevinde cezasını çeken genç Roman, şartlı tahliye edilmiştir ve Viyana'daki belediye morgunda çalışmaktadır.


Nefes - Atmen Breathing filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Nefes - Atmen Breathing

Nefes - Atmen Breathing izle

İlk Gösterim tarihi:Nefes - Atmen Breathing   Digiturk 22.07.2013 21:30 - 22:59 Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Nefes - Atmen Breathing

2011 - İngiltere Savaş  türündeki Nefes - Atmen Breathing filmin yönetmenliğini Karl Markovics yapmaktadır.Film oyuncuları Luna Mijovic , Thomas Schubert , Karin Lischka , Gerhard Liebmann , Georg Friedrich oluşmaktadır.

Islahevinde cezasını çeken genç Roman, şartlı tahliye edilmiştir ve Viyana'daki belediye morgunda çalışmaktadır. Bir gün karşısına, soyadı kendisininkiyle aynı olan bir ceset çıkar. Kadının, annesi olmadığı kısa sürede ortaya çıkar, fakat Roman ilk kez geçmişini merak etmeye başlar ve bebekken kendisini yetimhaneye bırakmış olan gerçek annesini aramaya koyulur.

Karl Markovics (29 Ağustos 1963 doğumlu) bir olan Avusturyalı aktör ve yönetmen.
O da Salomon Sorowitsch canlandırdı Stefan Ruzowitzky 'in 2007 yapımı Kalpazanlar verildi, En İyi Yabancı Dilde Film Akademi Ödülü bu yıl için. Bundan önce, onun en önemli maçta yüksek alkışlanan Avusturya (Viyana) olmuştur kara komedi Komm, süßer Tod (2001), aşırı sağcı terörist rolüyle Franz Fuchs 2007 TV filmi Franz Fuchs - Ein Patriot ve polis drama televizyon dizisi Müfettiş Rex . Onun karakteri Müfettiş Rex kendi spin-off serisi, vardı Stockinger . Ayrıca rolünü oynadı Ferdinand aus der Fünten 2012 yılında Hollandalı filmi Süskind .
Markovics sık tiyatro oyuncusu olmaya devam etmektedir ve 2010 yılı Nisan ayında en olmayan şarkı rol oynadı Samiel içinde Kalpazanlar -yönetmen Ruzowitzky ilk opera üretim, Der Freischütz Viyana de Theater an der Wien .
Yönettiği ve yazdı ATMEN 2011 yılında.

Luna Zimić Mijovic (2 Aralık 1.991 yılında Saraybosna ) bir olan Bosna oyuncu .Luna Mijovic Saraybosna kaynaklanan ve onun çocukluk yaşamış Slovenya ve Rusya . Annesi Amra Zimić bir gazetecidir.Bir filmde ilk rolünü Mijovic 13 yıl oynadı. Bir deneme için o rolü var Sara film Grbavica - Esma'nın Sırrı , 2006 Altın Ayı kazandı. Daha sonra, o, diğer filmlerde rol aldı. Diğer şeyler arasında, o TV filminde oynadı Üç - ölümünden daha iyi bir şey Ana , kahramanı sevgilisi. Bu rol için, o belirlenmiş, eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı taz "harika" olarak gösterimi.

IMDB Puanı: 6/8 ( 1478 kişi oy verdi.)

Resimler

Nefes - Atmen Breathing izle

 

Nefes - Atmen Breathing izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, atmen breathing konusu, digiturk 2014 filmleri, breathing izle, nefes filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.