TIKLA ARA

Nehir Cinayetleri - The River Murders

Güzel bir nehir ama geçmişi görüntüsü kadar temiz ve güzel değildir.Bir seri cinayeti soruştururken FBI katilin bütün kurbanlara olan yakınlığını ortaya çıkarır.


Nehir Cinayetleri - The River Murders filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Nehir Cinayetleri - The River Murders

Senden Bana Kalan - The Descendants izle

Gösterim tarihi: Nehir Cinayetleri - The River Murders; 08.03.2013 18:25 - 19:52 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Nehir Cinayetleri - The River Murders, Konusu

2011 ABD  yapımı olan Dram ,Komedi filim türündeki   Nehir Cinayetleri - The River Murders filmin yönetmenliğini Ray Liotta, Ving Rhames, Christian Slater, Melora Walters, Gisele Fraga'den oluşuyor.

Konusu: Güzel bir nehir ama geçmişi görüntüsü kadar temiz ve güzel değildir.Sehrin  katileri bu nehri kullanarak cinayetleri gizlemeye çalışıyor. Bu konu ile ilgili bir cinayet masası dedektifi olan Jack Verdon (Ray Liotta), bir seri cinayeti soruştururken FBI onun bütün kurbanlara olan yakınlığını ortaya çıkarır ve ana şüpheli haline gelir.Bakalım bu cinayetler zincirin altından kim çıkıcakdır.

Ray Liotta 18 Aralık 1954 New Jersey Abd doğumlu. Gerçek adı Raymond Liotta olan aktör, Miami Üniversitesini bitirdi. Arkadaşı Steven Bauer'ın 1983'te Scarface filminde rol alması Ray Liotta'nın da imkanlarını büyük ölçüde genişletti. 1984'de Thief of Hearts ten kazandığı ilk parayla 'Another World' isimli televizyon programının bir kaç bölümünün yapımcılığını üstlendi. Çeşitli dizi ve filmlerde oyunculuk yaptı. Michelle Grace ile yaptığı evlilikten bir çocuğu oldu.

Ving Rhames ABD Doğum Tarihi: 12 Mayıs 1959 Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor. Ving RHAMES 2007 yapımı 'I Now Pronounce You Chuck and Larry (Damadı Öpebilirsin) filminde rol almıştır...

Christian Michael Leonard Hawkins Doğum Yeri: New York, ABD Doğum Tarihi: 18.08.1969Boy : 1.74 mOnu Ünlü Yapan Ne? Türkiye'de True Romance (1993) filmiyle tanındı Ailesi: Babası: Michael Hawkins, aktör Annesi: Mary Jo Slater, oyuncu seçici Oğlu: Jaden Christopher Slater; annesi, Ryan Haddon Kızı: Eliana Sophia; annesi, Ryan HaddonÖdüllerinden Bazıları: 1993: MTV Film Ödülü - En çok arzulanan erkek oyuncu, Untamed Heart1993: MTV Film Ödülü - En iyi Öpüşme sahnesi.

Melora Walters (21 Ekim doğumlu, 1959) Amerikalı actress.Walters Dhahran doğdu ise, Suudi Arabistan Amerikalı anne. Yoruba Onun ismi "dostluk" anlamına gelir. Walters Lake Forest Academy-Ferry Salonu'nda Lake Forest, Illinois lise katıldı. O Nip / Tuck aktör Dylan Walsh gelen, kimi o iki çocuk, Joanna ve Thomas.Cast Paul Thomas Anderson tarafından üç kez sahip olan, Walters Hard Eight, Boogie Nights (Jessie St Vincent gibi) ve Magnolia olarak ortaya çıkmıştır boşanmış Claudia Wilson Gator. Ayrıca Roseanne, Seinfeld, NYPD Blue ve CSI.In 2003 gibi televizyon programları yer almıştır, Walters Cold


Nehir Cinayetleri - The River Murders izleNehir Cinayetleri - The River Murders izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, nehir cinaytleri konusu, nehir cinaytleri izle, the river murders izle, nehir cinaytleri oyunculari,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.