TIKLA ARA

Nehir Dünyası - Riverworld

Amerikalı gazeteci Matt (Tahmoh Penikett) ile nişanlısı Jessie'nin (Laura Vandervoort) mutlu bir yaşantısı vardır. Bir parti sırasında intihar bombacısı oraya gelir ve üzerindeki bombaları patlatır.


Nehir Dünyası - Riverworld filmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Nehir Dünyası - Riverworld

Nehir Dünyası - Riverworld izle

İlk Gösterim tarihi: Nehir Dünyası - Riverworld 09.05.2013 08:20 - 11:15 Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Nehir Dünyası - Riverworld Konusu

2010, ABD, Bilimkurgu türündeki Nehir Dünyası - Riverworld filmin yönetmenliğini Stuart Gillard yapmaktadır.Oyuncuları Alan Cumming, Tahmoh Penikett, George Buza oluşmaktadır.

Film, geçtiğimiz sene hayata veda eden Philip José Farmer'ın 70'lerde yarattığı dünyaca ünlü bilimkurgu serisi Riverworld'den uyarlandı. Amerikalı gazeteci Matt (Tahmoh Penikett) ile nişanlısı Jessie'nin (Laura Vandervoort) mutlu bir yaşantısı vardır. Bir parti sırasında intihar bombacısı oraya gelir ve üzerindeki bombaları patlatır. Patlama sonucunda Matt ve Jessie ölür. Ancak Matt gözlerini açtığında kendini denizin içinde bulur. Karaya çıktığında şok edici gerçekle yüzyüze gelir: Gerçek yaşamda var olan herkes, şimdi Matt'in gözlerini açtığı yabancı dünyada yeniden hayata gelmiştir. Matt, neler olduğunu anlamaya çalışırken bir yandan da Jessie'yi bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.Nehir Dünyası'nın fantastik alemine hoş geldiniz! Burası cehennem değil ama cennet de değil!
Nehir Dünyası'nda ölüler yaşıyor. Bazıları çok uzun zaman öncesinde ölmüş. Bazıları ise henüz ölüm gerçeğiyle tanışmış. Suların egemen olduğu bu dünya pek yakında cennet gibi manzarasına rağmen bir cehenneme dönüşecek.

Tahmoh Penikett May 20, 1975 doğumlu  Kanadalı aktör. O en iyi Sci Fi Channel adlı televizyon dizisi Battlestar Galactica Karl "Helikopter" Agathon olarak görev yaptığı rolleriyle tanınıyor ve Joss Whedon Dollhouse Paul Ballard gibi. Penikett, eski Yukon önde gelen Tony Penikett oğlu göç edenler Victoria, 12 yaşında İngiltere'den British Columbia ve Yukon White River İlk Milleti Lulla Sierra Johns, için. İki kardeş, ikiz kız Sarah ve Stephanie. O, Victoria Sinema Okulu'ndan mezun oldu ve Vancouver Oyunculuk Lyric Okulu'nda okudu.

Alan Cumming
, OBE (Ocak 1965 27 doğumlu), bir İskoç sahne, televizyon ve sinema oyuncusu, şarkıcı, yazar, yönetmen, yapımcı ve yazar. X-Men United, Emma Bay Elton ve Spy Kids filmlerde Fegan Floop: Onun rolleri Cabaret içinde Törenleri Master of, GoldenEye Boris Grishenko, X2 Kurt Wagner / Nightcrawler dahil ettik. Ayrıca Yıldönümü Partisi, gibi bağımsız filmlerde rol aldı ki o ortak yönettiği ve birlikte rol aldı, ortak yazar ve Ali Selim'in Sweet Land, kendisi için o yapımcı olarak Independent Spirit ödülünü kazandı.
Onun Londra sahnelerinde maçta Hamlet, o İskoçya'nın Bacchae Ulusal Tiyatro bir Olivier Ödülü, Martin Sherman'ın Bent içinde kurşun ve Dionysos gibi aldığı için bir Anarşist, Dario Fo en Kaza Sonucu Ölümü en manyak içerir. Broadway'de o Mac Üç Kuruşluk Opera, 1998 yılında bir Tony Ödülü kazandı için Cabaret içinde Törenleri Master, ve Yaşam için Tasarım Bıçak olarak ortaya çıkmıştır. Cumming da Masterpiece Gizem tanıttı! PBS. Halen o iki Emmy Ödülleri, iki Screen Actors Guild Awards, ve Uydu Ödülü'ne aday edildiği için, The Good Wife Eli Altın olarak görünür.

Stuart Thomas Gillard (Coronation, Alberta, Kanada 28 Nisan 1950 doğumlu) Kanadalı film ve televizyon yönetmeni. O en önemlisi filmler Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993) ve RocketMan (1997) yönetmenlik tanınır.Ayrıca yazdı ve 1982 yılında onun ilk yönetmenlik denemesi olan romantik filmi Paradise yönetti.
Ayrıca, Gillard filmin Neden Tekne Kaya bir gazeteci rolüyle 1975 yılında en iyi erkek oyuncu için Kanada Film Ödülü'nü kazandı?. Bir televizyon yönetmeni olarak, Gillard kredi Bordertown, Dış Charmed Limit,, One Tree Hill ve 90210 içerir. Ayrıca ABC Family ve Disney Channel için çok sayıda televizyon filmleri, yönetti.

IMDB Puanı: 4.7/10 ( 1427kişi oy verdi.)

Resimler

Nehir Dünyası - Riverworld izle

 

Nehir Dünyası - Riverworld izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, riverworld izle, digiturk izle, nehir dünyası konusu, nehir dünyası izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.