TIKLA ARA

Nehir İstilası - River Invasion

Uçan balıklar!Tekne motorlarının sesini duyunca 3m havaya sıçrayabilen bu balıklar nehrin yüzeyini adeta boks ringine çeviriyor.


Nehir İstilası - River Invasion  Digiturk National Geographic Wild kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Nehir İstilası - River Invasion

Yetenekli Dr. Pol - Incredible Dr. Pol izle

Gösterim tarihi: Nehir İstilası - River Invasion  , Belgeselini Hafta içi Her Gün Digiturk National Geographic Wild Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Uçan balıklar! Asya'nın sazan balıkları artık Amerika'nın nehirlerinde zıplıyor. Tekne motorlarının sesini duyunca 3m havaya sıçrayabilen bu balıklar nehrin yüzeyini adeta boks ringine çeviriyor. .. Kocabaş ve gümüş sazan balıkları ABD'ye ilk olarak 1970 yılında ithal edildi. Ancak kısa süre sonra bulundukları bölgeden kaçıp ülkenin güneyinden Kanada'ya kadar yayıldılar. Ekoloji uzmanı Zeb Hogan bir yandan uçan balıklardan kaçmaya çalışırken bir yandan da bu istilacıların nasıl bu denli hızlı yayıldığını ve bunu önlemenin yollarını araştırıyor.

Çeşitli av yöntemleri arasında önemli bir yere sahip olan balıkçılık, insanların ilk çağlardan beri yemek bulmak için kullandığı bir teknik. Her ne kadar bu işte ağlar ve oltalar balıkçılara yardımcı olsa da, esasen balıkçılık güç ve fiziki dayanıklılık gerektiriyor. Bu belgesel dizide, dev balıkları balıkçıların sulardan nasıl çektiğine şahit olacak, bu işin aslında sandığımızdan daha da zor olduğunu birebir tecrübe edeceksiniz. Bir güç oyununa dönüşen balıkçılık serüvenlerinin en heyecanlıları, dünya çapında yapacağımız bu yolculuklarda ekranlarınıza gelecek.

Doğal Gizemler belgesel dizisi, vahşi doğada gerçekleşen en tuhaf gerçek yaşam hikâyelerini ikinci sezonunda da incelemeye devam ediyor. Her bölüm, ileri teknolojiyi ve klasik dedektiflik yöntemlerini birleştirerek şok edici üç vahşi gizemi aydınlatıyor. Yapım, Kaliforniya Körfezi'ne vuran milyonlarca sardalyeden Avusturalya'daki balık yağmuruna, sarhoş papağanlardan Namibya'da esrarengiz bir şekilde kör olan çitalara kadar gezegenin en sıra dışı doğal gizemlerini mercek altına alıyor.

 Nehir İstilası - River Invasion  izle

 

Nehir İstilası - River Invasion izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: national geographic wild, river invasion izle, digiturk belgesel, nehir istilası konusu, nehir istilası belgesel izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.