TIKLA ARA

Nehrin Kralı - The River King

Abel Grey esrarengiz olaylar olmaya başlamıştır.Özel bir okulun erkek öğrencinin cesedi nehirde kötü bir halde bulununca , olayı araştırmaya karar verilir.


 Nehrin Kralı - The River King filmini Digiturk Moviemax Stars HD  kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 Nehrin Kralı - The River King

 Nehrin Kralı - The River King izle

Gösterim tarihi: Nehrin Kralı - The River King  , 20.02.2013 21:16 - 22:48 Digiturk Moviemax Stars HD  kanalın dan izleyebilirsiniz.

 Nehrin Kralı - The River King , Konusu

2005 - Kanada, İngiltere yapımı olan Dram, Gizem Filim türündeki  Nehrin Kralı - The River King  filmin yönetmenliğini  Nick Willing yapıyor. Filmin oyuncuları Edward Burns, Jennifer Ehle, Thomas Gibson'den oluşuyor.

Konusu: Abel Grey esrarengiz olaylar olmaya başlamıştır.Özel bir okulun erkek öğrencinin cesedi nehirde kötü bir halde bulununca , olayı araştırmaya karar alınır. Skandaldan çekinen okul yönetimi olayın intihar olduğunda idda eder. Ancak, öğrencinin sevgilisi Carlin'den erkek arkadaşının okulda rahatsız etiğini öğrenen Abel, okulun öğrencileri arasındaki sürtüşmelerden şüphelenir ve okulun sempatik öğretmenlerinden biri olan Betsy'nin güvenini kazanmaya çalışır.

Willing Nick bir İngiliz yönetmen, yazar ve film ve televizyon programları yapımcısıdır. Willing Portekizce ressam Paula Rego ve İngiliz sanatçı Victor Istekli ve büyük ölçüde Portekiz büyümüştüm oğlu, ama 12 yaşındayken İngiltere yerleşti. 1982 yılında Ulusal Film ve Televizyon Okulu'ndan mezun oldu ve böyle Eurythmics, Bob Geldof, Swing Out Sister, Debbie Gibson, Kirsty MacColl, Kim Appleby, Tony Banks ve Nik Kershaw gibi gruplar için müzik videoları yöneterek başladı.

Edward Fitzgerald Burns (29 Ocak 1968) ABD'li aktör, film yapımcısı, yazar ve Private Ryan (1998) ve One Missed Call (2008) Saving gibi çeşitli filmlerde rol için en iyi bilinen yönetmen. Burns gibi Brothers McMullen (1995) gibi filmleri ile yaptığı ilk yönetmenlik denemesi yaptı, O One (1996) ve New York (2001) Kaldırımlar bulunuyor.

Jennifer Ehle İngiliz aktris Rosemary Harris ve Amerikalı yazar John Ehle için, Winston-Salem, Kuzey Carolina doğdu. O kimin büyükannesi olan annesi ile kısmi Romen asıllı Romanya.  Ehle İhtiras Tramvayı arasında 1973 Broadway canlanma bir bebek olarak onu ilk kez sahneye çıktı, hangi annesi Blanche Dubois oynadı.

 Nehrin Kralı - The River King izle


 Nehrin Kralı - The River King izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, nehrin kralı yönetmeni, nehrin kralı konusu, nehrin kralı the river king izle, nehrin kralı oyuncuları,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.