TIKLA ARA

Neşeli Gürültü - Joyful Noise

İki koro şarkıcısı, ulusal koro yarışmasını kazanmak için farklı yollar bulurlar.Bir kasaba korosunda yeni bir dönem başlamıştır


Neşeli Gürültü - Joyful Noise filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Neşeli Gürültü - Joyful Noise

neseli_gunler izle

İlk Gösterim tarihi:Neşeli Gürültü - Joyful Noise  21.06.2013 21:00 - 23:15 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Neşeli Gürültü - Joyful Noise

2011 - ABD  Komedi , Müzikal türündeki Neşeli Gürültü - Joyful Noise filmin yönetmenliğini Todd Graff yapmaktadır.Film Oyuncuları Queen Latifah , Kris Kristofferson , Keke Palmer , Courtney B. Vance , Dolly Partonr oluşmaktadır.

İki koro şarkıcısı, ulusal koro yarışmasını kazanmak için farklı yollar bulurlar.Bir kasaba korosunda yeni bir dönem başlamıştır. G.G. Sparrow'un karşısına yönetici olarak Vi Rose Hill çıkar. Bu küçük koro gücünü ulusal bazda gerçekleşen bir yarışmaya katılarak göstermeyi düşünmektedir.

Lauren Keyana Palmer (d. 26 Ağustos 1993 Harvey, Illinois), ABD'li oyuncu ve şarkıcı. Buz Devri: Kıtalar Ayrılıyor filminde Peaches seslendirmesi ile bilinmektedir.

Dana Elaine Owens
(d. 18 Mart 1970)[1] en çok sahne adı olan Queen Latifah olarak bilinen Amerikan rapçi, aktris ve şarkıcı. Queen Latifah'nın müzik, sinema ve televizyon dallarındaki çalışmaları ona bir Altın Küre, iki tane Screen Actors Guild Awards, iki tane Image Awards, bir Grammy, ilaveten 6 Grammy adaylığı, bir Emmy Ödülü adaylığı ve bir Oscar adaylığı almasını sağlamıştır.

Kristoffer " Kris " Kristofferson (Haziran 22 1936 doğumlu) bir Amerikalı country müzik şarkıcısı, söz yazarı, müzisyen ve sinema oyuncusu. O "gibi hit tanınır Ben ve Bobby McGee "", Good Times için "," Pazar Günaydın Down Comin ' ", ve" Beni Gece Through It olun Yardım ". Kristofferson onun şarkıları çoğunun tek yazar, ve o çeşitli diğer rakamlar ile işbirliği yaptı Nashville gibi sahne Shel Silverstein . [ 1 ] 1985 yılında, Kristofferson diğer ülke sanatçıları katıldı Waylon Jennings , Willie Nelson ve Johnny Cash oluşturan country müzik süpergrup "Highwaymen" . 2004 yılında, Kristofferson içine müzeye oldu of Fame Country Music Hall .

IMDB Puanı: 5/2 ( 4571 kişi oy verdi.)

Resimler

Neşeli Gürültü - Joyful Noise izle

 

Neşeli Gürültü - Joyful Noise izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, joyful noise izle, digiturk izle, neşeli gürültü konusu, neşeli gürültü izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.