TIKLA ARA
Next Uydu Alıcısı ile
Digiturk Evinizde!
Peşin Fiyat 449
Hemen Satın Al

Next Uydu Alıcısı ile Digiturk Paketleri Kampanyası

Next Uydu Alıcısı ile Digiturk Paketleri Kampanya Fiyatları
Paket Kampanya Fiyatı
Digiturk Film ve Dizi Paketi - Next Uydu Alıcılı 449 TL
Next Uydu Alıcısı ile Digiturk Paketleri Kampanya İçeriği

Film Dizi Paketi ve Next & Nextstar uydu alıcısı bir arada.

İlk 2 Ay Yıldız Dolu Paket Hediye!

Oscar ödüllü filmler ve aksiyondan drama yabancı diziler evinizde!

TFF 1. Lig maçları beIN SPORTS HABER’le dünyanın sporu!

Digiturk’teki en seçkin ulusal kanallar, belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanalları.  • Kampanya 12 aylık Film Dizi Paketini kapsar.
  • Kampanya kapsamında İlk 2 Ay Yıldız Dolu Paket Hediye!
  • Kampanya kapsamında Film ve Dizi paketi Next & Nextstar uydu alıcısı ile birlikte 449 TL’dir.
  • Kampanya kapsamında almış olduğunuz Next & Nextstar uydu alıcısının mülkiyeti sizin olmaktadır.
  • Next & Nextstar Uydu alıcısının satın alma işlemini tamamladıktan sonra Digiturk paketlerinin tanımlanması, kurulum ve aktivasyon işlemlerinin yönlendirilebilmesi için 0216 326 0 999 nolu operasyon çağrı merkezinden arama sağlanacaktır.
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir.
  • Dış kurulum bedeli 80'lik - 90'lık çanak anten için Digiturk'e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 180 TL olarak ödenebilir.
  • Aboneliğin kurulum taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli kurulum hizmetleri Digiturk tarafından faturalandırılır.
  • Kampanya kapsamında fiyatlara KDV dahil edilmiştir.Digiturk Uyumlu NX41010HD HD Uydu Alıcısı, 168mm Metal Şase, 4 Dijit 7 Segment Displayli Ön Panel, 12V DC Adaptör, 8MB Flash Bellek, 128MB DDR3 SD RAM, 1 Akıllı Kart (Smart Card) Girişi, HDMI ve RCA (Analog Ses / Resim) Bağlantı, HDMI Çıkışından Full HD (1080p) Çözünürlük Desteği, Dijital Optik Ses Çıkışı, USB 2.0 Girişi, NTFS ve FAT Dosya Sistemleri ile Uyumlu, Medya Oynatıcı, HD, SD ve MPEG-4 Yayınları İzleyebilme, Çoklu Dilde Menü Desteği, Altyazı ve Teletext Desteği, 7 Günlük Elektronik Program Rehberi (EPG), Uydudan Otomatik Yazılım Güncelleme, Ferdi, Merkezi ve Motorlu Çanak Sistemleriyle Uyumlu


Benzer Kampanyalar


Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.