TIKLA ARA

Not Defteri - The Notebook

Yaşanmış bir aşkın not alındığı Sararmış bir not defterinden anlatılan ve yıllar önceden kopup gelen bir aşk hikayesi anlatılmaktadır. 40'lı yıllarda ABD, Kuzey Karolayna'daki sahil kasabası Seabrook'a genç bir kız gelir.


Not Defteri - The Notebook  filmini Digiturk Moviemax Stars HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Not Defteri - The Notebook

Not Defteri - The Notebook izle

Gösterim tarihi:Not Defteri - The Notebook , 14.02.2013 21:15 - 23:08 Digiturk Moviemax Stars HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Not Defteri - The Notebook , Konusu

2004 - ABD yapımı olan Dram , Romantik türündeki Not Defteri - The Notebook  filmin yönetmenliğini  Nick Cassateves yapıyor. Filmin oyuncuları Billy Zane, Annabel Wright, Chad Michael Collins, Conrad Kemp, ıan Van Der Heyden, Kayla Privett, Richard Sammel'den oluşuyor.

Konusu: Yaşanmış bir aşkın not alındığı Sararmış bir not defterinden anlatılan ve yıllar önceden kopup gelen bir aşk hikayesi anlatılmaktadır. 40'lı yıllarda ABD, Kuzey Karolayna'daki sahil kasabası Seabrook'a genç bir kız gelir. Ailesiyle geçireceği sakin bir yazı hayal eden Allie bir karnavalda aşık olduğu Noah'la yakınlaşır. Noah kızı gördüğü anda ona çarpılıyor.Genç kız zengin bir ailen geldiği ve delikanlı da değirmende çalışan bir işçi olduğu halde geleceği hiç düşünmeden rüya gibi bir yaz geçirirler ve iyice aşık olurlar. II. Dünya Savaşı'nın kızıştığı bir dönemde hayat, aşıkları ayırıverir. Sevdiği kızı aklından hiç çıkarmamış olan Noah savaştan döner. Oysa Allie gönüllü olarak çalıştığı bir askeri hastanede tanıştığı Lon ile evlenmek üzeredir.olaylar karışmaya başlamıştır iki eski sevgilinin aşkları tekrar gün yüzüne çıkar ama artık bir engel vardır.

Rachel McAdams, 07 Ekim 1978'de Kanada'nın Ontario şehrinde dünyaya geldi. Gerçek adı Rachel MacAdams'dır. Babası Lance, kamyon şoförü; annesi Sandy ise hemşiredir. Kayleen adında bir küçük kız kardeşi ve Daniel adında bir de küçük erkek kardeşi bulunuyor.4 yaşında buz pateni yarışmalarına katıldı. 13 yaşında yaz kampında Shakespeare oyunlarında rol almaya başladı. Liseyi bitirince üniversitede okumayı planlıyordu.

Ryan Gosling 12 Kasım 1980 Ontario, Kanada 1980 yılında Kanada'da doğan Ryan Gosling, 12 yaşındayken 'The Mickey Mouse Club' adlı dizideki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine topladı...Ardından 'Breaker High' , 'Young Hercules(genç herkül)' gibi dizilerde oynadı.Sinemada genç bir yahudiyi canlandırdığı 'The Believer' adlı filmiyle tanındı.Denzel Washington ile birlikte 'Remember the Titans(Unutulmaz Titanlar)' , Sandra Bullock ve Ben Chaplin 'Murder By Numbers(Adım Adım Cinayet)' son dönemlerde rol aldığı filmlerdir.

 Not Defteri - The Notebook


Not Defteri - The Notebook izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sevgiler günü, not defteri konusu, not defteri oyunculari, sinema izle, not defteri filmini izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.