TIKLA ARA

NTV

Digiturk NTV Kanalı 41. kanaldan izleyebileceğiniz NTV haber kategorisinde yayın yapmaktadır. Kanalda kamuoyunu bilinçlendirmeye yönelik yayınlar, sosyal sorumluluk bilinci olan yayınlar bulunuyor.

Hafta sonu yayınlarını ağırlıklı olarak spor oluşturuyor. İspanya (La Liga), Almanya (Bundesliga), İtalya (Serie A) futbol ligleri, NBA ve Beko Basketbol Ligi maçları, MotoGP  gibi spor içeriklerine yer veriliyor.

NTV Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 41 Yayın Süresi : 24

NTV Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

NTV Yayın Akışı için tıklayınız.

NTV, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan, Türkiye'nin ilk haber kanalı. Ocak 1999'da Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Yakaladığı başarı ile Türk medya endüstrisini değiştiren NTV, Türkiye'de tematik kanal dönemini başlattı. NTV, ulusal ve uluslararası haberler başta olmak üzere, ekonomi, kültür - sanat, yaşam ve spor konularına odaklanan programlar da yayımlıyor.
Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yapmış olduğu yayınlar ve Yeşil Ekran gibi özel projeler, NTV'nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor. Tarafsızlığı, ulusal öğelere ve evrensel etik değerlere saygılı, ilkeli yayın anlayışı, izleyicisi ile kurduğu iletişim, dinamik kadrosu ve teknik donanımı ile NTV, sadece bir haber kanalı değil, aynı zamanda kamuoyu nezdinde de itibarlı ve “güvenilir haber” ile eşanlamlı bir marka.
Yayın hayatı boyunca çeşitli kuruluşlar tarafından 700’den fazla ödüle layık görülen NTV, insanların haber alma özgürlüğünü karşılama ve kamuoyunu bilinçlendirme motivasyonu ile hareket ediyor. Merkezi İstanbul'da bulunan NTV, Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel temsilcilikleri, yurdun ve dünyanın dört bir yanındaki muhabirleri, Reuters, ENEX, APTN, BBC gibi dünyanın önde gelen haber kuruluşları ve çeşitli haber ajansları aracılığıyla gündemi takip ediyor. 23 Mart Cumartesi'den itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

Program  başlıkları
1 Programları
2 NTV Avrupa
3 Kaynakça
4 Dış bağlantılar

Konular: NTV Programları, NTV Yayın Akışı, NTV izle


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.