TIKLA ARA

Oceans Twelve

Geniş kadrosu ve heyecan verici atmosferiyle hırsızlık filmlerinin önemli örneklerinden biri olan 2001 yapımı Oceans Elveni devamı da ilki kadar nefes kesiyor.


Oceans Twelvefilmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Oceans Twelve

Oceans Twelve izle

İlk Gösterim tarihi:Oceans Twelve filmini 12.9.2014 21:15 - 23:13 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Oceans Twelve

2004 - ABD Tür : Gerilim , Suç türündeki Oceans Twelve filmin yönetmenliğini Steven Soderbergh yaptığı Oyuncuların Brad Pitt , Bruce Willis , Matt Damon , Julia Roberts , Catherine Zeta-Jones'ten oluşmaktadır.

Danny Ocean ve -iş bitirici Rusty Ryan'ın başını çektiği , yankesici Linus Caldwell , patlayıcı uzmanı Basher Tarr ve kasa hırsızı Frank Catton'tan oluşan- ekibinin, acımasız işadamı Terry Benedict'in ulaşılamaz Las Vegas kasasındaki her kuruşu çalarak, tarihin en cüretkâr ve kârlı soygununu gerçekleştirmesinden bu yana 3 yıl geçti. Ocean'ın ünlü ekibi 160 milyon dolarlık vurgunu paylaştıktan sonra, düzgün, gözlerden uzak ve yasalara uygun yaşamaya çalışır... ama, bunu sürdürmek oldukça zordur Biri, Bir Numaralı Kural'ı ihlal ederek, onları Benedict'e gammazladığında, düzgün yaşamak bir seçenek olmaktan çıkar. Benedict 160 milyon dolarını, faiziyle birlikte geri istemektedir; yoksa kötü olacaktır. Ve, çetenin de çarçabuk keşfettiği gibi, Ocean'ın Onbiri'nin peşindeki tek güçlü kişi Benedict değildir...

Resimler

Oceans Twelve izle

 

Oceans Twelve izle

 

 Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, oceans twelve konusu, digiturk 2015 filmleri, oceans twelve oyuncuları, oceans twelve izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.