TIKLA ARA

Okyanusun Rengi - Color of the Ocean

Kanarya Adaları'nda göçmen memuru olarak çalışan Jose, kaçak göçmenlerle uğraştığı yıllar içerisinde mesleği ile arasına duygusal bir mesafe koymayı öğrenmiştir.


Okyanusun Rengi - Color of the Ocean filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Okyanusun Rengi - Color of the Ocean

Okyanusun Rengi - Color of the Ocean izle

İlk Gösterim tarihi:Okyanusun Rengi - Color of the Ocean 8.10.2013 21:30 - 22:59 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Okyanusun Rengi - Color of the Ocean

2012 - Almanya , Fransa , İspanya Tür : Dram , Okyanusun Rengi - Color of the Ocean filmin yönetmenliğini Maggie Peren yapmaktadır.Film oyuncuları Álex González , Hubert Koundé , Sabine Timoteo , Nathalie Poza , Friedrich Mücke oluşmaktadır. 

 Kanarya Adaları'nda göçmen memuru olarak çalışan Jose, kaçak göçmenlerle uğraştığı yıllar içerisinde mesleği ile arasına duygusal bir mesafe koymayı öğrenmiştir. Ancak Alma Natalie, göçmen Zola ve oğlu Mamadou'nun içinde bulunduğu durum, Jose'yi hayli zorlayacaktır.

Danny Huston. 14 Mayıs 1962 Roma doğumlu Amerikalı aktör. Danny Huston oyuncu bir aileden gelmektedir ve doğuştan oyuncu sayılır. Babası iki akademi ödülü sahibi John Huston ve büyükbabası akademi ödülü sahibi Walter Hustondur.

Bill Nighy
12 Aralık 1949 doğumlu.Altın Küre ve Bafta ödülü sahibi İngiliz oyuncu. Haziran 2004'de Akademi Ödüllerini 'ni dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ne (Academy of Motion Picture Arts and Sciences) katılmak için davet almıştır.Annesi aktris Diana Quick olan 1984 doğumlu Mary Nighy isimli oyuncu bir kızı vardır.

Peter William
, bilinen adıyla Pete Postlethwaite (1946-2011) Akademi Ödülü adaylığı olan İngiliz aktör.Birçok önemli filmde yardımcı rollerde oynamıştır. Bu roller arasında Son Mohikan'da (Last of the Mohicans) Beams, Olağan Şüpheliler'de (The Usual Suspects) Kobayashi, Amistad'da Holabird'ü sayabiliriz. Son filmlerinden en önemlisi olan, 2010 yapımı Başlangıç'ta (Inception) zengin işadamı Maurice Fischer rolünde izleyici karşısına çıktı.

IMDB Puanı: 3.3/10 ( 224 oy verdi.)

Resimler

Okyanusun Rengi - Color of the Ocean  izle

 

Okyanusun Rengi - Color of the Ocean izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, color of the ocean izle, digiturk 2014 filmleri, color of the ocean konusu, okyanusun rengi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.