TIKLA ARA

Olmak İstediğim Yer (This Must Be the Place)

Geçmişinde babasına Auschwitz toplama kampında Naziler tarafından çok kötü işkenceler edilmiştir ve şimdi bu Nazi subayını bulma görevini Cheyenne yerine getirecektir.


Olmak İstediğim Yer (This Must Be the Place)  filmini Digiturk Moviemax Festival yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Olmak İstediğim Yer (This Must Be the Place)


Olmak İstediğim Yer (This Must Be the Place)

Gösterim tarihi: Olmak İstediğim Yer (This Must Be the Place) , 28 Ocak 2013 Pazartesi 16.35 ve 04.50  Digiturk Moviemax Festival kanalın dan izleyebilirsiniz.

 

Olmak İstediğim Yer (This Must Be the Place) , Konusu

2011 - Fransa , İtalya , İrlanda yapımı Dram , Romantik türündeki Olmak İstediğim Yer (This Must Be the Place) filmin yönetmenliğini Paolo Sorrentino yapıyor. Filmin oyuncuları Sean Penn, Frances McDormand, Judd Hirsch'den oluşuyor.

Konusu:

Cheyenne artık yaşlanmıştır pişmanlıkları onu babasının yaşadığı yere götürür ama Cheyenne artık bezgin, eski bir rock yıldızıdır. 30 sene geçmesine rağmen eski alışkanlıklarından, giyim sitilinden vazgeçmek istemeyen Cheyenne, uzun zamandır görüşmediği babasının ölümü üzerine sarsılır.Dublin'den cenaze için New York'a gelir ama cenaze sırasında babasının insani bir suça karşın büyük bir intikam planı peşinde olduğunu öğrenir. Geçmişinde babasına Auschwitz toplama kampında Naziler tarafından çok kötü işkenceler edilmiştir ve şimdi bu Nazi subayını bulma görevini Cheyenne yerine getirecektir. Babasının vasiyetini yerine getirmek için ABD'yi boydan boya geçen eski rock yıldızı Cheyenne rolünde .

Sean Penn (d. 17 Ağustos 1960 - Santa Monica, Kaliforniya, ABD) 2 en iyi oyuncu Akademi ödülünu almaya hak kazanmış sinema oyuncusu aynı zamnda film yönetmenliğine de soyunmuştur Penn sinema tarihinin en iyi oyuncularından biri olarak bilinmektedir. Sean Penn'in başarılı bir oyunculuk ortaya koyduğu yapımda Penn'e Frances McDormand, Judd Hirsch ve Eve Hewson eşlik ederken, film müziklerinde David Byrne ve Will Oldham'ın imzası var. Senaristliğini Umberto Contarello ve Paolo Sorrentino'nun Yılar sonra tekrar ekran karsına çıkıyor.

 Olmak İstediğim Yer (This Must Be the Place) izle

 

Olmak İstediğim Yer (This Must Be the Place) izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk olmak istediğim yer izle, digiturk yayınları, digiturk this must be the place, olmak istediğim yer izle, digiturk sinema izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.