TIKLA ARA

Ölüm Denizi - The Yellow Sea

Kuzey Kore, Çin ve Rusya arasında bir bölge olan Yanji şehrinde yaşayan bir taksi şoförünün hikayesi...


Ölüm Denizi - The Yellow Sea filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ölüm Denizi - The Yellow Sea

Ölüm Denizi - The Yellow Sea izle

İlk Gösterim tarihi:Ölüm Denizi - The Yellow Sea Digiturk Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Ölüm Denizi - The Yellow Sea

2010 - GüneyKore Tür : Dram , Gerilim , Suç türündeki Ölüm Denizi - The Yellow Sea filmin yönetmenliğini Hong-jin Na yapmaktadır.Film oyuncuları Jung-woo Ha , Yun-seok Kim , Seong-ha Cho , Chul-min Lee oluşmaktadır.

Kuzey Kore, Çin ve Rusya arasında bir bölge olan Yanji şehrinde yaşayan bir taksi şoförünün hikayesi... Para kazanmak için altı ay önce Kore'ye giden Gu-nam, karısından o tarihten beri haber alamamıştır. Ekstra para kazanmak için kumar oynamaya başlar ama başı iyice belaya girer. Ancak reddetmesi zor bir teklifle karşılaşır. Bir cinayet işleyecek ve hem borcundan kurtulacak hem de karısına kavuşacaktır.

Ha Jung-woo Hangul: ??? Doğum Adı: Kim Seong-Hun (???) Doğum tarihi: 11 Mart 1979 Doğum Yeri: Güney Kore Üniversite: Chung-Ang Üniversitesi Yükseklik: 184.0cm

Kim Yoon-seok
(21 Ocak 1968 doğumlu) bir olan Güney Koreli aktör. Kim'in tiyatro geçmişi onu film ve televizyonda küçük roller döküm yol açtı. Onun koparma rol kumar filmde kötü adam olarak geldi Tazza: Zirve (2006), ancak sürpriz bir pezevenk ve eski bir polis vurmak gibi onun performansı oldu Chaser ona şöhreti ve oyunculuk ödülleri getirdi (2008). Zaten onun kırk yaşlarında, Kim yana gibi filmlerde, Kore sinemasının bir beğeni toplayan önde gelen aktör haline gelmiştir Koşu Turtle (2009), Sarı Deniz (2010), Punch (2011), ve Thieves (2012).

IMDB Puanı: 7.3/10 ( 5,678 kişi oy verdi.)

Resimler

  Ölüm Denizi - The Yellow Sea izle

 

Şeref Sözü - Word of Honor izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the yellow sea izle, digiturk 2014 filmleri, the yellow sea konusu, ölüm denizi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.