TIKLA ARA

Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea)

İtalyan yakın tarihindeki radikal grupların suçla olan ilişkisine odaklanıyor...


Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea) filmini Digiturk Moviemax Festival  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea)

Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea) izle

İlk Gösterim tarihi:Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea) Digiturk 18.06.2013 21:30 - 23:04 Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea)

 

2009 - Belçika , Fransa , İngiltere , İtalya Biyografi , Dram , Suç türündeki Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea) filmin yönetmenliğini  Renato De Maria yapmaktadır.Film Oyuncuları Giovanna Mezzogiorno , Riccardo Scamarcio , Lucia Mascino , Francesca Cuttica , Daniela Tusaoluşmaktadır.

İtalyan yakın tarihindeki radikal grupların suçla olan ilişkisine odaklanıyor... Hapishanede cezasını çeken bir adam, geçmişte yaptığı hataları düşünmeye başlar. Bu hatırlamalar, yakın tarihteki politik örgütlerin operasyonlarını da gözler önüne serer.

Giovanna Mezzogiorno 9 Kasım 1974'te Roma'da doğan Giovanna Mezzogiorno, Vittorio Mezzogiorno ve aktrist Cecilia Sacchi'nin kızı. İki yıl Paris'te Peter Brook'un (Le Centre International de Créations Théatrales') workshop'unda çalıştı. 1995-96 sezonunda Bouffes du Nord'da Peter Brook'un yönettiği Qui est la adlı oyunda Ophelia rolüyle ilk kez sahneye çıktı. Shakespeare'in Hamletinden alınan oyun çeşitli Avrupa kentlerinde sahnelendi. Giovanni Mezzogiorno bu oyundaki rolüyle Coppola- Prati 1996 Ödülü'nü aldı.1997'de Sergio Rubini'nin Il viaggio della sposa filmiyle beyazperdeye geçti. İtalyan Sinemasının Yeni Yetenekleri, Yabancı Basın Altın Küre' ve 97-98 yılı En İyi Kadın Oyuncu Flaiano' gibi çeşitli ödüller aldı.1998'de Michele Placido'nun yönettiği Del perduto amore adlı filmindeki rolüyle En İyi Kadın oyuncu olarak Nastro d'Argento', Ciak d'Oro' ve Il Premio Pasinetti' ödüllerine değer görüldü.

IMDB Puanı: 6/2 ( 654 kişi oy verdi.)

Resimler

Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea) izle

 

Ön Cephe - The Front Line (La Prima Linea) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, the front line izle, digiturk filmleri, la prima linea izle, ön cephe izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.