TIKLA ARA

Önce Hayat (Life, Above All)

Filmde henüz yeni doğmuş olan kız kardeşinin ölümü üzerine tüm yükü, 12 yaşındaki Chanda göğüslemek zorunda kalmıştır.


Önce Hayat (Life, Above All)   filmini Digiturk Moviemax Festival yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Önce Hayat (Life, Above All)


Önce Hayat (Life, Above All)

Gösterim tarihi: Önce Hayat (Life, Above All) , 27 Ocak 17.30 31, Ocak 16.30 ve 01.45 Digiturk Moviemax Festival kanalın dan izleyebilirsiniz.

Önce Hayat (Life, Above All) , Konusu

2010 ,Güney Afrika, Almanya ortak yapımı olan  Dram, Psikolojik, türündeki Önce Hayat (Life, Above All)   filmin yönetmenliğini Oliver Schmitz yapıyor. Filmin oyuncuları Greig Buckle , Martin Hämer , Daniela Ramin 'den oluşuyor.

Konusu: Filmde henüz yeni doğmuş olan kız kardeşinin ölümü üzerine tüm yükü, 12 yaşındaki Chanda göğüslemek zorunda kalmıştır. Bir çok güçlüklerin ortasında kalan ve normal bir hayat sürdürmeye çalışır. Johannesburg yakınlarında yaşamaktadır ama bir sorun vardır AIDS salgının yıkıp geçtiği köhne kasabalarında Chanda alkolik bir üvey baba ve hasta bir anneyle yaşamak zorundadır ve bütün yük küçücük omuzlarındadır.

Annesinin hastalığı ağırlaşmaya başladığı bir noktaya geldiğinde, kasaba halkı Chanda'nın ailesini başlarına gelen felaketlerin günah keçisi ilan eder, bütün kasaba aileye düşman olarak görmeye başladı. Bu durum Chanda'nın annesinin kasabadan kaçmasına ve ailesinin parçalanmasına sebep olmak zorunda bırakır.

Komşularının bu tepkisinin önyargı ve batıl inançlardan kaynaklandığını düşünen Chanda annesini ve hakikati bulmak üzere evini ve okulunu terk etmek zorunda kalır. Önce Hayat Allan Stratton'ın 2004 tarihli çok satan Chanda's Secrets' isimli romanından uyarlanmış bir filimdir.

 Önce Hayat (Life, Above All) izle

 

Önce Hayat (Life, Above All)   izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk , digiturk önceki hayat filmi, digiturk ocak filmleri, digiturk drama filimleri, life, above all izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.