TIKLA ARA

Once Upon A Time

Emma Swan kendisine nasıl bakacağını biliyor çünkü bebekken terk edildiğinden beri o bunu zaten yapıyor ama onunda yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar buluyor ve işte her şey burada değişmeye başlıyor.


Once Upon A Time Dizisini Digiturk Dizimax Drama kanalından izleyebilirsiniz.

Once Upon A Time

Once Upon A Time

Gösterim tarihi: Once Upon A Time, Digiturk Dizimax Drama kanalından izleyebilirsiniz.

Once Upon A Time, Konusu

2012, ABD yapımı olan Dizi, Aksiyon , Dram , Fantastik , Gizem , Macera , Romantik , Tarih türündeki Once Upon A Time dizisinin yönetmenliğini Emilie de Ravin, Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Robert Carlyle, Jessy Schram'den oluşuyor.

Konusu: 28 yaşında olan Emma Swan artık kendi başının çaresine bakması gerekmektedir. Bebekken ailesi onu terk edildiğinden beri zaten yapıyor ama onunda yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar bulmış ve işte her şey burada değişmeye başlıyor. Henry şimdi 10 yaşında ve Emma'nın yardımına muhtaç. Çünkü Henry aslında Emma'nın alternatif bir dünyadan geldiğine ve Pamuk Prenses ve yakışıklı Prens'in kızı olduğunu inanıyor. Sahip olduğu masallar kitabına göre, onu Korkunç Cadı'nın lanetinden korumak için başka bir diyara göndermeleri gerekiyordu bu sayede cadı masallar ülkesinde kapana kısılmış, zamanda donmuş olacaktı ama tabi ki Emma bu hikâyenin bir kelimesine bile inanmamaktadır. Emma bu küçük çocuğu alıp yaşadığı yer olan Storybrooke'a götürür fakat Henry'nin durumuna endişelendiğini için bir süre orda kalmaya karar verir. Orda geçirdiği zamanda Storybrooke'ta çok daha değişik şeyler döndüğünden şüphelenecektir. Orası sihrin unutulduğu ama gücünün de çok yakında hissedildiği, tüm masal karakterlerinin yaşadığı ama bir zamanlar kim olduklarını hatırlamadıkları bir yerdir. Tüm dünyaların geleceğe dair verecekleri bu epik savaşta Emma'nın kaderini kabullenmesi ve çalgınlar gibi savaşması gerekmektedir.

Emilie de Ravin, Avustralya asıllı film oyuncusudur. Lost dizisiyle tanındı. 15 yaşında Melbourne'deki Avusturalya Bale Okulu'na kabul edildi. Ancak bir yıl sonra aktrislik hayali nedeni ile buradan ayrıldı. 1999 yılında Amerika'daki televizyon draması Roswell için bu ülkeye gitti. Daha sonra aralarında CSI:Miami'nin de bulunduğu bazı dizi ve film projelerinde yer aldı. İlk başrolünü Beastmaster adlı yapımda oynadı. Bundan önce de Tess Harding rolüyle bir gençlik dizisi olan Roswell'de bir yaratığı canlandırdı. Bu dizinin sonlarına doğru kendi yaratık türünün ve oğlunun kimliğinin deşifre olmaması için hayatını feda ederek diziden ayrıldı. Bu rol ona Los Angeles'a taşınmasından bir ay sonra, 18 yaşına girmesinin hemen ardından teklif edilmişti. 2006 yılında iki tane filmde oynadı. The Hills Have Eyes adlı korku filminde Brenda Carter rolünü oynadı. Oynadığı diğer film Brick ise Sundance Film Festivalinde çok popüler olmuştur.17 Haziran 2007'de MuchMusic Video Ödülleri'nde görünmüştür.

Jennifer Morrison, 1979 doğumlu Amerikalı oyuncu. Henüz 15 yaşında 'Intersection' (Kesişme) adlı filmde Richard Gere ve Sharon Stone gibi oyuncuların yanında beyazperdeye ayak basan Morrison, birçok önemli yapımda ve televizyon dizisinde rol aldı. Şu anda ilk kadrolu oyuncusu olduğu televizyon dizisi olan 'house'da Dr. Allison Cameron karakterini başarıyla canlandırıyor. Jennifer Morrison, 12 nisan 1979'da chicago, Amerika'da dünyaya geldi. Bir öğretmen olan David Morrison ve Judy Morrison'ın 3 çocuğunun en büyüğüydü. Prospect Lisesi'nden 1997'de mezun oldu, burada okul bandosunda klarnet çalıyor, koroda şarkı söylüyordu ve aynı zamanda da bir amigo kızdı. Liseyi bitirdikten sonra Loyola Üniversitesi'nde tiyatro bölümünde okudu. Aynı zamanda da Steppenwolf Tiyatrosunda çalışıyor, oyunculuk dersleri alıyordu.

Jessica "Jessy" Schram (15 Ocak Skokie, Cook County, Illinois) 1986 doğumlu TV dizisi Hayat oynadı Amerikalı aktris. diye Rachel Seybolt, polis memuru yanlış suçlu ile yaşayan bir cinayet çılgınlığı tek kurtulan, daha sonra temize, cinayetlerin oynadığı ilk sezon sonunda beri.Skokie of Chicago banliyösündeki tarihi, o hızla hareket eden bir tutku geliştirdi. 10 yaşındayken, o hem oyunculuk ve modellik için Chicago'da bir yetenek ajansı ile imzaladı. 14 yaş olarak, o çeşitli şarkı yarışmalarında Chicago alan üzerinden yarıştı. O Buffalo Grove Lisesi 2004 sınıfı ile mezun oldu. model ve bir müzik kariyeri devam ederken yıldan fazla, o oyunculuk rolleri bir dizi yaptı.

Once Upon A Time izle

Once Upon A Time izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi izle, once upon a time konusu, dizimax drama izle, once upon a time bölümleri, once upon a time izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.