TIKLA ARA

Öteki Kadın - The Other Woman

Kim demiş düşmanlar dost olamaz diye? Bir erkeğin eşi ve sevgilisi güçlerini birleştirmeye karar verir...


Öteki Kadın - The Other Woman  filmini Digiturk Salon 1 kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Öteki Kadın - The Other Woman

Öteki Kadın - The Other Woman  izle

İlk Gösterim tarihi:Öteki Kadın - The Other Woman  filmini 17.9.2014 09:50 - 11:35 Digiturk Salon 1 kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Oceans Twelve

2014 - ABD Tür : Komedi türündeki Öteki Kadın - The Other Woman filmin yönetmenliğini Nick Cassavetes yaptığı Oyuncuların Cameron Diaz , Kate Upton , Leslie Mann , Nikolaj Coster-Waldau , Nicki Minaj'ten oluşmaktadır.

Erkeklerle ilişkilerinde son derece seçici ve dikkatli olan Carly (Cameron Diaz), birkaç haftadır Mark (Nikolaj Coster-Waldau) birliktedir. Erkek arkadaşının ani bir şekilde şehir dışına gitmesinde şüphelenerek evine gider, ancak burada çok büyük bir sürprizle karşılaşır: Mark, uzun bir süredir Kate (Leslie Mann) ile evlidir. Bu ikili Mark'tan intikam almaya karar verdiklerinde, kendilerinden çok daha genç bir başka kadınla (Kate Upton) daha ilişkisi bulunduğunu öğrenirler. Bir araya gelen üçlü, Mark'ın hayatını cehenneme çevirmeye ant içecektir.

Resimler

Öteki Kadın - The Other Woman  izle

 

Öteki Kadın - The Other Woman  izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1 izle, the other woman konusu, digiturk 2015 filmleri, the other woman izle, öteki kadın izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.