TIKLA ARA

Outrage Beyond - Öfkenin Ötesinde

Organize suçlara büyük bir baskın gerçekleştiren polis iki yakuza mafyası arasındaki savaşı alevlendirir.


Outrage Beyond - Öfkenin Ötesinde filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Outrage Beyond - Öfkenin Ötesinde

Outrage Beyond - Öfkenin Ötesinde izle

İlk Gösterim tarihi:Outrage Beyond - Öfkenin Ötesinde 29.8.2013 21:30 - 23:22 Digiturk Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Outrage Beyond - Öfkenin Ötesinde

2012, Kanada Aile, Çocuk, Komedi, Fantastik, Animasyon türündeki Outrage Beyond - Öfkenin Ötesinde filmin yönetmenliğini Takeshi Kitano yapmaktadır.Film oyuncuları Ryo Kase, Takeshi Kitano oluşmaktadır.

Organize suçlara büyük bir baskın gerçekleştiren polis iki yakuza mafyası arasındaki savaşı alevlendirir. Şehrin iki azılı yakuza çetesi doğu yakasından Sannove batı yakasından Hanabishi çeteleri arasındaki mücadele zamanla bütün ülkeye yayılan bir iç savaşa dönüşür.

Ryo Kase (Kase Ryo , 9 Kasım 1974 Yokohama ) bir Japon aktör.Kase doğdu Yokohama , Kanagawa . O taşındı Washington, Bellevue nedeniyle transfer olan babasının işi, kısa bir süre doğumundan sonra Amerika Birleşik Devletleri'nde.Kase yılında ekran yaptı Sogo Ishii 's GoJoe: Ruh Savaşı Chronicle 2000 yılında.
O Shimizu, alt sıralarda Japon askerlerinden biri, tasvir Clint Eastwood 'in Letters from Iwo Jima . O rol aldı Masayuki Suo 'in 2007 yapımı I Just Do It değil mi .
Ayrıca gibi filmlerde rol aldı Gus Van Sant 's Huzursuz ,Abbas Kiarostami 's Love Someone Like , Takeshi Kitano 's Öfke , ve Öfke ötesinde .

Takeshi Kitano (Ocak 1947 18 doğumlu) bir Japon film yönetmeni, komedyen, şarkıcı, oyuncu, bir kurgucu , sunucu, senarist, yazar, şair, ressam, ve kritik aldı kerelik video oyunu tasarımcısı onun kendine özgü sinema çalışmaları için memleketi Japonya'da ve yurt dışında beğeni,. Japon film eleştirmeni Nagaharu Yodogawa kez onu etkili yönetmen için "gerçek halefi" adlı Akira Kurosawa . Bir film yönetmeni olarak eserlerinin dışında, o adıyla neredeyse sadece bilinen bitirin Takeshi . Nisan 2005'ten bu yana, o Görsel Sanatlar, Yüksek Lisans Okulu'nda profesör olmuştur Sanatlar Tokyo Üniversitesi . Kitano kendi yetenek ajansı ve yapım şirketi sahibi Ofis Kitano başlattı, Tokyo Filmex 2000 yılında.

IMDB Puanı: 6.6/10 ( 871 kişi oy verdi.)

Resimler

Outrage Beyond - Öfkenin Ötesinde izle

 

Outrage Beyond - Öfkenin Ötesinde izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, öfkenin ötesinde izle, digiturk 2014 filmleri, öfkenin ötesinde konusu, outrage beyond izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.