TIKLA ARA

Oyunbozan Ralph - Wreck-It Ralph

Walt Disney Animation Studios, bu kez bir atari oyunu kahramanı olan Ralph'ın hikayesini anlatıyor.


Oyunbozan Ralph - Wreck-It Ralph   filmini Digiturk Salon1, Salon2, Salon3 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Oyunbozan Ralph - Wreck-It Ralph

Oyunbozan Ralph - Wreck-It Ralph izle

İlk Gösterim tarihi:Oyunbozan Ralph - Wreck-It Ralph 27.05.2013 14:00 -15:37 Digiturk Salon1, Salon2, Salon3 kanalında izleyebilirsiniz.

Oyunbozan Ralph - Wreck-It Ralph Konusu

2012 - ABD Animasyon , Çizgi , Komedi , Macera türündeki Oyunbozan Ralph - Wreck-It Ralph filmin yönetmenliğini Rich Moore yapıyor.Film oyuncuları Jane Lynch , John C. Reilly , Sarah Silverman , Stefanie Scott , Jack Mcbrayer oluşmaktadır.

Walt Disney Animation Studios, bu kez bir atari oyunu kahramanı olan Ralph'ın hikayesini anlatıyor.Oyun dünyasında kötü adam olarak kendisine yer bulmuş bir karakter, gerçek bir kahraman olmak için müthiş bir serüvene başlar.

Sarah Silverman 1970 doğumlu Sarah Silverman, kariyerine stand-up'la başladı. School of Rock, There's Something About Mary gibi filmlerde rol aldı, 2005'te Jesus is Magic'in başrol oyuncusuydu. Stand-up gösterilerinde de sivri dilli ve yaptığı aykırı espriler yüzünden başı epey ağrıdı. Bu arada Maxim dergisinin onu dünyanın en seksi 100 kadını arasında gösterdiğini de belirtelim.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiğiödül bulunmuyor.

John C. Reilly
24 Mayıs 1965, Illinois, ABD Sinemada oyunculuğa 1989 yılında Brian De Palma'ın yönettiği Savaş Kurbanları/Casualties of War adlı filmiyle başlayan John C. Reilly, aynı yıl Neil Jordan'ın Biz Melek Değiliz/We're No Angels adlı filminde oynadı.Bunların ardından rol aldığı Yıldırım Günleri/Days of Thunder, Hoffa, Vahşi Nehir/The River Wild, Dolores Claiborne, İnce Kırmızı Hat/The Thin Red Line, Gerçek Öpücük/Never Been Kissed, Manolya/Magnolia ve Aşk Oyunu/For Love of the Game adlı filmlerde canlandırdığı karakterle olumlu eleştiriler aldı.John C. Reilly'i son dönemlerde, yönetmenliğini Wolfgang Petersen'in yönettiği Kusursuz Fırtına/The Perfect Storm adlı filmde George Clooney, Mark Wahlberg ve Diane Lane ile izledik.Ardından The Anniversary Party, Frank's Book, The Good Girl, New York Çeteleri/Gangs of New York, Saatler/The Hours'da rol aldı.Reilly son çalışması Chicago ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar ve Altın Küre'ye aday gösterildi...

MDB Puanı: 6.2/10 ( 11526 kişi oy verdi.)

Resimler

Oyun bozan Ralph - Wreck-It Ralph  izle

 

Oyun bozan Ralph - Wreck-It Ralph izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon1, oyunbozan ralph konusu, digiturk izle, wreck-it ralph, oyunbozan ralph izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.