TIKLA ARA

Pastacılar Kralı - Cake Boss

Cake Boss sizleri Amerika'nın en başarılı ve ünlü pasta sanatçısı Buddy Valastro ile tanışmaya davet ediyor! New Jersey Hoboken'daki Carlo's City Hall Bake Shop'un patronu olan Valastro, annesi, dört ablası ve üç kayınbiraderinden oluşan ekibini yönlendiriyor.


Pastacılar Kralı - Cake Boss Digiturk Discovery kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Pastacılar Kralı - Cake Boss

 Pastacılar Kralı - Cake Boss izle

Gösterim tarihi: Pastacılar Kralı - Cake Boss   , Belgeselini Hafta içi Her Gün Digiturk Discovery Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Cake Boss sizleri Amerika'nın en başarılı ve ünlü pasta sanatçısı Buddy Valastro ile tanışmaya davet ediyor! New Jersey Hoboken'daki Carlo's City Hall Bake Shop'un patronu olan Valastro, annesi, dört ablası ve üç kayınbiraderinden oluşan ekibini yönlendiriyor. Seri, Buddy'nin babasının Carlo's Bake Shop'u bir aile şirketi haline getirme hayalini gerçekleştirme çabasına tanıklık ediyor. Görsel açıdan muhteşem, özgün düğün pastaları tasarlayan ekip zamana karşı yarışırken en iyisini ortaya koymaya çalışıyor. Elbette bu yakın aile bağları ile her şeye yetişmek o kadar kolay olmuyor.

Pastacılar Kralı Discovery Channel de yayınlanacak olan ekranların sevilen Yaşam & Hobi programı Pastacılar Kralı izlemek için Discovery Channel tv ekranlarına sizleri davet ediyoruz. Pastacılar Kralı : Sezon 4, Bölüm 9. Pastaneye sürpriz bir ziyaret yapan WWE şampiyonu Santino Morella kendine özel bazı Amerikan güreşi numaraları gösterir ve Road to Wrestlemania temalı dev bir pasta sipariş eder. Pastacılar Kralı yayınını izlemek için Discovery Channel canlı yayın sitelerinden birinden izleyebilir veya bizim tavsiye ettiğimiz tv izle sitesinden izleme imkanına ulaşacaksınız.

 Pastacılar Kralı Discovery Channel Yayını : Sezon 4, Bölüm 19. Buddy küçük yarış arabası şeklinde ve yürüyen bir pasta yapar. Daha sonra, bir aile dostu bir tanıdığının 101. yaş günü için bir pasta ister!. Discovery Channel Televizyonunda yayınlanacak olan Pastacılar Kralı programını kesintisiz donamadan online izlemek için bir çok canlı yayın yapar televizyon siteleri mevcut, fakat biz yayının yapıldığı Discovery Channel televizyonunun kendi sizesin olan Discovery Channel adresinden veya Kesintisiz Tv izle sitesinden izleyebilirsiniz.

  Pastacılar Kralı - Cake Boss izle

 

 Pastacılar Kralı - Cake Boss izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: discovery, pastacılar kralı izle, digiturk belgesel kanalları, cake boss izle, pastacılar kralı konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.