TIKLA ARA

Paten Diyarı – Skateland

1980'lerin başlarında küçük bir kasaba olan Texsas'ta yaşanan dramatik olaylar 19 yaşındaki buzpateni alanı yöneticisinin hayatında yeni bir ışık bulmasını sağlar.


Paten Diyarı - Skateland filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından  izleyebilirsiniz.

Paten Diyarı – Skateland


Skateland izle

İlk Gösterim tarihi: Skateland filmini 25.03.2013 19:35 - 21:09 Digiturk  Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

 

Paten Diyarı - Skateland , Konusu

2010 - ABD  Dram,Romantik türündeki Paten Diyarı - Skateland filmin yönetmenliğini Anthony Burnsdır.Oyuncuları Ashley Greene, Shiloh Fernandez, Taylor Handley, A.J. Buckley, Ellen Hollman'ten oluşmaktadır.

1980'lerin başlarında küçük bir kasaba olan Texsas'ta yaşanan dramatik olaylar 19 yaşındaki buzpateni alanı yöneticisinin hayatında yeni bir ışık bulmasını sağlar.Tipik bir 1980'ler Amerikan kasabasında geçen olayları anlatan, dönemin ruhunu başarıyla yansıtan bir dram… Yıl 1980… Tipik bir Amerikan kasabasında buz pateni pisti işleten 19 yaşında bir gencin yaşamı bir dizi dramatik olay neticesinde bambaşka bir yöne sürüklenecektir. Yapım, seksenli yılların müziğini ve küçük bir kasabada gençlerinhayatına renk katan alternatif kültürü etkileyici bir şekilde ele alıyor…

Ashley Michele Greene , (Doğum: 21 Şubat 1987) Amerikan film oyuncusu ve modeldir. Ashley Greene , en iyi olarak 2008'de gösterime giren Twilight filmindeki Alice Cullen rolü ile tanınmıştır.
Ashley Jacksonville'de doğdu. Jacksonville ve Middleburg'da büyüyen Ashley 10. sınıfta iken Wolfson Lisesi'ne geçti. 17 yaşında iken oyunculuk hayatına atılmak için Los Angeles'a taşındı. Ashley'nin Joe adında kendisinden büyük bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Joe hala Jacksonville'de ailesi ile birlikte yaşamaktadır.
Ashley , ayrıca filmin baş rol oyuncularından , film çekilmeden önce de tanıdığı Kellan Lutz ve Jackson Rathbone ile yakın arkadaştır.

IMDB Puanı:5.2/10 (1018kişi oy verdi.)

Resimler


Skateland izle

 


Skateland izle



Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve Eğlence



Kategori: 

Konular: digiturk filmleri, paten diyarı konusu, paten diyarı filmi izle, paten diyarı oyuncuları, skateland,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.