TIKLA ARA

Pluto Nash - Adventures Of Pluto Nash

Little America isimli bir Ay kolonisinde yaşayan Pluto Nash, bir gece kulübü satın alır.


Pluto Nash - Adventures Of Pluto Nash filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Pluto Nash - Adventures Of Pluto Nash

Pluto Nash - Adventures Of Pluto Nash izle

İlk Gösterim tarihi:Pluto Nash - Adventures Of Pluto Nash 17.07.2013 15:15 - 16:44  Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Pluto Nash - Adventures Of Pluto Nash

2002 - Avustralya , ABD Bilim Kurgu , Aksiyon , Komedi  türündeki Pluto Nash - Adventures Of Pluto Nash filmin yönetmenliğini Ron Underwood yapmaktadır.Film oyuncuları Eddie Murphy , Rosario Dawson , Joe Pantoliano , Luis Guzmán , Randy Quaid oluşmaktadır.

Little America isimli bir Ay kolonisinde yaşayan Pluto Nash, bir gece kulübü satın alır. Mekânın beyin takımını Pluto, İspanyol bir asistan ve bodyguard Bruno oluşturur. Club Pluto'yu almak istediğini söyleyen gangster Rex Crater da Pluto'yu aramaktadır.

Edward Regan "Eddie" Murphy (3 Nisan 1961 doğumlu) bir Amerikalı stand-up komedyen , aktör , yazar , şarkıcı , yönetmen ve müzisyen .Box-office Murphy filmlerden alır onu ABD'de ikinci en yüksek gişe hasılatı elde eden aktör olmak. O düzenli bir döküm üyesiydi Saturday Night Live 1984-1980 gelen ve bir stand-up komedyeni olarak çalışmıştır. O sayılı 10 sırada yer aldı Comedy CentralTüm Zamanların 100 Greatest Stand-up 'ın listesi.

Rosario Dawson, Amerikalı aktris ve şarkıcı. En çok Sin City, He Got Game, Rent ve özellikle başrolünü oynadığı Quentin Tarantino'nun Death Proof filmlerindeki roleriyle tanınmıştır.Bunlar oyuncunun oynadığı ve oynayacağı filmlerdir.Günah Şehri 2.

IMDB Puanı: 3/6 ( 15531 kişi oy verdi.)

Resimler

Pluto Nash - Adventures Of Pluto Nash izle

 

Pluto Nash - Adventures Of Pluto Nash izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, adventures of pluto nash izle, digiturk 2014 filmleri, adventures of pluto nash konusu, pluto nash izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.