TIKLA ARA

Prenses K'Aiulani - Princess K'Aiulani

İngiltere'de eğitim alan bir prenses, ailesinin hüküm sürdüğü adanın Amerika'lılara karşı olan özgür mücadesinde yer almak için adaya geri döner.


Prenses K'Aiulani - Princess K'Aiulani filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Prenses K'Aiulani - Princess K'Aiulani

Prenses K'Aiulani - Princess K'Aiulani izle

İİlk Gösterim tarihi:Prenses K'Aiulani - Princess K'Aiulani   filmini 10.04.2013 18:35 - 20:06 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Prenses K'Aiulani - Princess K'Aiulani , Konusu

2006 ABD, Drama türündeki Prenses K'Aiulani - Princess K'Aiulani filmin yönetmenliğini Marc Forby yapmaktadır.Oyuncuları  Barry Pepper, Q'orianka Kilcher, Catherine Steadman, Patricia Hastie, Katharin 'ladie K' Mraz oluşmaktadır.

İngiltere'de eğitim alan bir prenses, ailesinin hüküm sürdüğü adanın Amerika'lılara karşı olan özgür mücadesinde yer almak için adaya geri döner. Burada ölümlerin acısını içinde taşıyarak, hem özgürlük mücadelesi verecek hem de aşk yaşayacaktır.

Barry Pepper 1.78 m boyunda BARRY PEPPER Steven Spielberg'ün Er Ryan'ı Kurtarmak (1998) filminde, ateş etmeden önce dua eden, nişancı, Daniel Jackson rolüyle ünlendi.

Emma Watson, İngiliz avukat Jacqueline Luesby ve Chris Watson çiftinin ilk çocuğu olarak, 15 Nisan 1990 tarihinde, Paris, Fransa'da dünyaya geldi. Anne-babasının boşanmasının ardından, erkek kardeşi ile birlikte Oxford'a, annesinin yanına taşındı.

Daniel Jacob Radcliffe ( 23 Temmuz 1989, Londra ), Harry Potter filmlerinden canlandırdığı başkarakter Harry Potter rolüyle tanınan İngiliz oyuncu. 2001'den 2011'ye kadar Emma Watson ve Rupert Grint ile birlikte 8 Harry Potter filminde oynayarak yıldız olmuştur.
Daniel,Fulham Londra'da doğdu ve büyüdü. Alan Radcliffe ve Marcia Gresham'ın oğludur. Kardeşi yoktur. Annesi Marcia Gresham, BBC için çekilen bazı filmlerde rol almıştır. Bunlar, The Inspector Lynley Mysteries ve Walk Away and I Stumble 'dır.

IMDB Puanı: 5.8/10 ( 695 kişi oy verdi.)

Resimler

Prenses K'Aiulani - Princess K'Aiulani izle

 

Prenses K'Aiulani - Princess K'Aiulani zle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, prenses kaiulani oyuncuları, prenses kaiulani izle, princess kaiulani izle, prenses kaiulani konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.