TIKLA ARA

Pretty Bird

Üç girişimci kafadar, roket kayışı icat etmek için kolları sıvar ve ortaya komik bir hikaye çıkar...


Pretty Bird filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Pretty Bird

Pretty Bird izle

İlk Gösterim tarihi:Pretty Bird   25.06.2013 19:40 - 21:11 Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Pretty Bird

2008 - ABD Komedi türündeki Pretty Bird filmin yönetmenliğini Paul Schneider yapmaktadır.Film Oyuncuları Paul Giamatti , Garret Dillahunt , Kristen Wiig , Billy Crudup , Anna Camp oluşmaktadır.

Üç girişimci kafadar, roket kayışı icat etmek için kolları sıvar ve ortaya komik bir hikaye çıkar... Roket kayışı üretmek için bir araya gelen üç girişimci kafadar arasında karakter farklılıklarından doğan çatışma yüzünden iç git gide çığırından çıkacak, adam kaçırmadan cinayete kadar yaşana bir sürü talihsiz olay, bu Amerikan rüyasının kabusa dönüşmesine neden olacaktır.

Paul Edward Valentine Giamatti, İtalyan asıllı Amerikalı aktör. Annesi İrlanda asıllıdır. Kariyerine Private Parts, The Truman Show, Saving Private Ryan, The Negotiator, ve Man on the Moon filmlerindeki yardımcı oyuncu karakterleriye başlamıştır. Daha sonra 2000'li yıllarda çektiği American Splendor, Sideways, Cinderella Man, The Illusionist, John Adams, Cold Souls, Barney's Version, ve Win Win filmlerinde başrolde yer almıştır.

Kristen Wiig Carroll (22 Ağustos 1973 doğumlu) iyi bir döküm üyesi olarak her iş için bilinen bir Amerikalı aktris, komedyen ve yazar NBC skeç komedi dizisi Saturday Night Live 2005 2012 . O doğaçlama komedi topluluğu bir üyesiydi Groundlings ,ve çok sayıda televizyon dizisi ve film de dahil olmak üzere, yer aldı Nedime , MacGruber , Flight of the Conchords , Adventureland , Paul ve Arrested Development . Kredi oyunculuk Sesinde "Ruffnut" dahil Train Your Dragon nasıl olarak, "Bayan Hattie" Despicable Me ve " Lola Bunny serisi " Looney Tunes göster . 2011 yılında, Wiig ortak yazar ve 2011 yılı komedi filmi, rol aldı Nedime ona kazandı, Altın Küre Ödülü En İyi Kadın Oyuncu adaylığı - Müzikal / Komedi, yanı sıra için aday Oscar ve BAFTA . İyi Orijinal Senaryo bir için - O da arka arkaya dört aday (2012 2009) topladı Emmy Ödülü bir olarak İyi Yardımcı Kadın Oyuncu üzerinde rolleriyle Saturday Night Live .

IMDB Puanı: 5/2 ( 684 kişi oy verdi.)

Resimler

Pretty Bird izle

 

Pretty Bird izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, pretty bird konusu, digiturk filmleri, pretty bird oyuncuları, pretty bird izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.