TIKLA ARA

Private Practice

Grey's Anatomy spin off'u Private Practice, Dr. Addison Montgomery' nin Seattle Grace Hastanesinden ayrılmasını ve Los Angeles'da özel bir Kliniğe katılmasını,kendisinin ve çevresindekilerin başına gelen komik ama bir o kadar da ilginç olayları anlatıyor.


Private Practice dizisini Digiturk Dizimax Drama kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Private Practice

Private Practice izle

Gösterim tarihi:Private Practice dizisini Dizimax Drama kanalın da 27 Eylül Cuma / 14:00 - 14:41 tarihinde izleyebilirsiniz.

2009 - ABD Tür : Dram , Komedi , Romantik türündeki Private Practice Dizisinin yönetmenliğini Michael Zinberg, James Frawley, Tom Verica, Mark Tinker yapmaktadır.Oyuncuları Amy Brenneman, Audra McDonald, Chris Lowell, KaDee Strickland, Kate Walsh, Paul Adelstein, Shavon Kirksey, Taye Diggs, Tim Daly oluşmaktadır. 

Private Practice Konusu

Grey's Anatomy spin off'u Private Practice, Dr. Addison Montgomery' nin Seattle Grace Hastanesinden ayrılmasını ve Los Angeles'da özel bir Kliniğe katılmasını,kendisinin ve çevresindekilerin başına gelen komik ama bir o kadar da ilginç olayları anlatıyor. "Grey's Anatomy"de evliliğini kurtarma girişiminde bulunan ancak başarısızlığa uğrayan azimli doktorumuz, "Private Practice"te, Seattle Grace Hastanesi'nden ayrılıyor ve daha güneşli bir hava ve mutlu olasılıkların olduğu Santa Monica, California'ya taşınıyor... Burada tıp okulundan arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelen Addison, onların ortaklaşa kurdukları Oceanside Wellness Center'a katılıyor. Tüm ekip elemanlarının başka başka sorunları var elbette ve Addison'ın bunları keşfetmesi uzun sürmüyor. Seksi alternatif tıp doktoru Pete Wilder (Daly), bir gecelik ilişkilerin peşinde. Jinekoloğumuz, aslında kadınlar hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Paul Adelstein ABD'nin Chicago kentinde Musevi Amerikan bir ailenin oğlu olarak Dünya'ya geldi. 20 yaşında John Cusack'in komedi programıyla profesyonel yaşama başlamıştır . Daha sonra sadece komedi ile sınırlı kalmamış, bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Adelstein aktris Liza Weil ile 2006 Kasım'ında evlenmiştir. ABD'nin Chicago kentinde Musevi Amerikan bir ailenin oğlu olarak Dünya'ya geldi. 20 yaşında John Cusack'in komedi programıyla profesyonel yaşama başlamıştır . Daha sonra sadece komedi ile sınırlı kalmamış, bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Adelstein aktris Liza Weil ile 2006 Kasım'ında evlenmiştir.

Amy Brenneman Brenneman Yeni Londra, Connecticut, Frederica S. eden Connecticut Eyalet Yüksek Mahkemesi hizmet bir üst mahkeme hakimi ve Russell L. Brenneman, bir çevre avukatın kızı doğdu. Brenneman Glastonbury olarak büyüdü, Connecticut, burada tiyatro bir genç olarak, her iki okul katıldı ve yerel bir tiyatro grubu. She graduated from Harvard Unıversity, where she majored in comparative religion, in 1987. O, Harvard Üniversitesi, burada karşılaştırmalı din majored, 1987 yılında mezun oldu. While at Harvard, she co-founded Comerstone Theatre Company, which she traveled with for several years after graduation. Harvard 'Bu, o ortak köşe Tiyatro Şirket, o ile mezuniyet sonra birkaç yıl için seyahat kurdu.

Kathleen Erin "Kate" Walsh (13 Ekim 1967) ABD'li film ve televizyon oyuncusu, şu anda ABC dramalar Grey's Anatomy ve Private Practice Dr Addison Montgomery rolüyle bilinmektedir.

Amanda Jeannette Detmer
(d. 27 Eylül 1971) çeşitli filmlerde ve televizyon shows.Detmer ortaya çıkmıştır doğdu ve Chico büyüdü Amerikalı aktris Susan, okuma öğretmen ve Melvin Detmer bir şarkı cowboy.She, California için katıldı California State University, Chico onun lisans eğitimi için; NYU Tisch School of Arts dan ciddi göstermek business.She kariyeri başlamadan önce "Master of Fine Arts tamamlamak için karar 1995 yılında televizyon filmi Stolen Masumiyet ve onu ekranda ilk kez Ona büyük ekran ilk güzellik yarışmasını-set komedi Drop Dead Gorgeous yılında Miss Minneapolis gör. Ayrıca Terry Chaney, Boys and Girls, Majestic ve Big Fat Liar Silverman Tasarruf olarak Final Destination dikkate değer film oyuncu olarak rol almıştır.televizyon yılında da ortaya çıktı 2006 made-for-TV film Proof Lies ve ABC dramalar What About Brian (Deena) ve Private Practice (Morgan gibi).

Resimler

Private Practice izle

 

Private Practice izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax drama, private practice dizi konusu, digiturk 2014 dizileri, private practice dizi bölümleri, private practice dizisini izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.