TIKLA ARA

Prometheus

Prometheus ile yeni bir mitoloji yaratan Scott, insan ırkının dünya üzerindeki köklerini araştıran bir ekibin hikayesini anlatıyor.


Prometheus filmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Prometheus

Prometheus izle

İlk Gösterim tarihi: Prometheus 12.05.2013 21:00 - 23:04 Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Prometheus Konusu

2012 - ABD Bilim Kurgu , Gizem , Macera türündeki Prometheus filmin yönetmenliğiniRidley Scott yapmaktadır.Oyuncuları Charlize Theron , Guy Pearce , Michael Fassbender , Noomi Rapace , Logan Marshall-green oluşmaktadır.

Prometheus ile yeni bir mitoloji yaratan Scott, insan ırkının dünya üzerindeki köklerini araştıran bir ekibin hikayesini anlatıyor. Bu serüvende evrenin en karanlık köşelerine sürüklenen ekibin kökleri ararken buldukları, dünyanın sonunu getirebilecek bir şey oluyor. Bu durumda artık bununla savaşıp, insan ırkını bu bilinmez tehlikeden kurtarmaları gerekiyor. Alien ve Blade Runnerın yönetmeni Ridley Scott tanımlanmasına katkı sağladığı türe geri dönüyor. Prometheus ile Scott ezber bozan bir mitoloji yaratıyor. Bu mitolojik dünyanın içinde bir grup kaşif, Dünya üzerindeki insanoğlunun kökenine dair bir ipucu keşfediyor. Bu ipucu gruptakileri evrenin en karanlık köşelerine heyecanlı bir yolculuk yapmaya zorluyor. Ancak yolculuğun sonunda insan ırkının geleceğini kurtarmak için korkunç bir savaşa katılmaları gerekiyor.

Charlize Theron Güney Afrika'nın Benoni şehrinde doğdu.Annesi Gerda alman, babası Charles Theron ise Fransız asıılıydı.Annesi ve babası bir yol yapım şirketi işletiyordu. Theron 15 yaşında iken annesi bir tartışma sırasında babasını vurdu ve Theron'un babası hayatını kaybetti. Annesi kendini savunduğu gerekçesiyle ceza almadı.6 yaşında bale dersleri almaya 16 yaşında modellik yapmaya başladı. Ancak bir süre sonra dizini incitti ve profesyonel olamadan balerinliğe noktayı koydu. Daha sonra modelliği bıraktı ve oyuncu olmaya karar verdi.2001 yılından bu yana Stuart Townsend ile birliktedir.The Hollywood Reporter'ın 2006 yılının En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları listesinde North Country ve Aeon Flux filmleri için film başına aldığı 10,000,000 $ ücretle Halle Berry, Cameron Diaz, Drew Barrymore, Renée Zellweger, Reese Witherspoon, ve Nicole Kidman'ın ardında 7. sırada yer aldı.

Guy Pearce 3 yaşındayken İngiltere'den Avusturalya'ya taşındılar 5 yıl sonra test pilotu olan babası bir kazada hayatını kaybetti 11 yaşında tiyatro çalışmalarına başladı. 16 yaşındayken Junior Mr. Victoria bodybuilding yarışmasını kazanmıştı O bir vejeteryan Özel hayatının bayağı özel olmasını istiyor ve öyle yaşıyor Avusturalya Melburn'da yaşıyor (Haziran 2004)

Noomi Rapace (kızlık soyadı Norén, 28 Aralık 1979 Hudiksvall doğumlu) İsveçli oyuncu. O Lisbeth Salander onun canlandırdığı "Milenyum Üçlemesi" filmleri, ve aynı kategoride Avrupa Film Ödülleri'nde aday olarak Kadın Oyuncu ödülü En İyi kazandı.Rapace ailesi Nina Norén, İsveçli aktris ve Rogelio Durán, Badajoz bir İspanyol cantaor (Flamenco şarkıcı) idi. Rapace o sadece zaman zaman 2007 yılında ölümünden önce babasıyla gördüm söyledi. Beş yaşındayken İsveç Fludir taşındı, İzlanda annesi ve üvey babası ile.Yedi yaşındayken, Rapace Hrafn Gunnlaugsson tarafından film Í skugga hrafnsins olmayan bir konuşma parçası verildi. Bu deneyim ona bir aktris olmaya karar verdiniz. Evine 15 yaşındayken bıraktı  ve Stockholm tiyatro okula.  1996 yılında, o TV ilk TV dizisi Tre Kronu olarak Lucinda Gonzales bir parçası çalmaya yaptı. 1999 1998 yılları arasında, Rapace Skara Skolscen okudu. O Theater Plaza 2000-2001, Orionteatern 2001 yılında devreye girmiştir, Teater Galeasen 2002, 2003 yılında Stockholms stadsteater yanı sıra Royal Dramatic Theatre. O sorunlu bir genç annenin onu ödüllü canlandırdığı 2007 Danimarkalı film Daisy Diamond alkış aldı.
Rapace İsveçli aktör Ola Rapace evlidir. Bir oğlu Lev var. Kardeşi Særún Norén bir fotoğrafçıdır.

IMDB Puanı: 7.2/10 ( 267563 kişi oy verdi.)

Resimler

Prometheus izle

 

Prometheus izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, prometheus konusu, digiturk filmleri, prometheus oyuncuları, prometheus izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.