TIKLA ARA

Rachael Ray'den Haftalık Yemekler - Rachael Ray's Week In a Day

Haftalık yemek programlarının en sevilen, en özlenen, en popüler isimlerinden sempatik şef Rachael Ray,


Rachael Ray'den Haftalık Yemekler - Rachael Ray's Week In a Day Programını Home TV kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Rachael Ray'den Haftalık Yemekler - Rachael Ray's Week In a Day

Mega Fabrikalar - Mega Factories 3  izle

Gösterim tarihi: Mega Fabrikalar - Mega Factories 3  , Rachael Ray'den Haftalık Yemekler Pzt-Çrş-Cuma 09:00, 14:30 ve 18:00 Digiturk Home TV Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Rachael Ray'den Haftalık Yemekler - Rachael Ray's Week In a Day
Türkiye'nin ilk yemek, yaşam ve dekorasyon kanalı. Dünyaca ünlü şeflerden yemek tarifleri, yenilikçi dekorasyon örnekleri ve yaşama dair bulabileceğiniz her şey. Zengin içeriği ile gerçek bir rehber niteliğinde olan HOME TV yaşamdan keyif alanların adresi.

Sicilyalı İtalyan bir anne ile Fransız-İskoç kökenli bir babanın kızı olarak New York'ta dünyaya gelen, yemek programlarının en sevilen, en özlenen, en popüler isimlerinden sempatik şef Rachael Ray, yepyeni programı ekranlara geri dönüyor. Yoğun iş temposu nedeni ile günlük yemekler hazırlamaya vakit bulamıyor musunuz? Ünlü şef Rachael Ray, sizlere kolayca hazırlayabileceğiniz beş günlük bir menü sunuyor.

Rachael Ray 1966 doğumlu Rachel Ray, amerikalı ünlü aşçı, televizyon şahsiyeti ve yazardır. Teleyizyonda bir yaşam stili programı olan Rachel Ray şov'un dışında Food Network kanalındaki 30 Minute Meals (30 dakikalık yemekler), Rachel Ray's Tasty Travels (Rachel Ray'in lezzetli seyahatleri) ve $40 a Day (Günde 40 dolar) isimli yemek dizi programlarının da yapımcı ve sunucusudur. Ray'in televizyon programları iki kez Gündüz Kuşağı Emmy Ödüllerini aldı. New York'ta doğan Ray, Massachusetts şehrinde büyüdü, ailesinin 4 adet restoranı vardı. 1995'te Ray yeniden New York'a taşındı İlk işlerinden biri Macy's'deki şeker reyonunda çalışmak olan Ray, kısa süre sonra bu dükkanın taze yiyecekler departmanının yöneticisi oldu. New York eyaletine taşınarak orada Sagamore isimli bir otelin içindeki Mister Brown's Pub'ı işletti. Daha sonra Albany'deki Cowan&Lobel'daki gurme marketinde satın alma müdürü oldu.

  Rachael Ray'den Haftalık Yemekler izle

 

 Rachael Ray'den Haftalık Yemekler  izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk home tv, rachael ray den haftalık yemekler, yemek programı, yemek yapmak, rachael ray yemekleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.