TIKLA ARA

Rescue Me

Rescue Me yayınladndıgı ülkelerde büyük begeni kazanmış hata Altın Küre ve Emmy adayı bir ABD televizyon dizisidir.


Rescue Me Dizisini Digiturk Dizimax Drama  kanalından izleyebilirsiniz.

Rescue Me

Rescue Me izle

Gösterim tarihi: Rescue Me , 06.03.2013, 19:45 - 20:42 06.03.2013, 19:45 - 20:42 06.03.2013 ,19:45 - 20:42 06.03.2013 ,23:45 - 00:42 saatlerinde Digiturk Dizimax Drama  kanalın dan izleyebilirsiniz.

Rescue Me, Konusu

2004, ABD yapımı olan Dizi, Dram,Komedi türündeki Rescue Me  dizisinin yönetmenliğini  David Nutter yapıyor. Filmin oyuncuları Katie Cassidy, Manu Bennett, Willa Holland, Stephen Amell, Colin Salmon'den oluşuyor.

Konusu: Rescue Me yayınladndıgı ülkelerde büyük begeni kazanmış hata Altın Küre ve Emmy adayı bir ABD televizyon dizisidir. Gerçekte bir Komedyen olan Denis Leary ve Peter Tolan tarafından yaratılmışdır, 11 Eylül Saldırıları ardını anlatıyor. Dizi daha çok New York itfaiyecileri ve liderleri Tommy Gavin (Denis Leary) tarafından her gün yaşadıkları olaylar konu almaktadır.2004 Yılından beri yayınlanan ve su anda 4 sezon süren dizi Yangınlar ile ölüm kalım savaı veren itfayecilerin her gün yaşadıkları olaylar konu almaktadır. 

Rescue Me, Karakterleri

Janet Gavin ;Andrea Roth Tommynin eski eşi

Colleen Gavin ;Natalie Distler Tommynin en büyük kızı

Katy Gavin ;Olivia Crocicchia Tommy ve Janetin küçük kızı

Connor Gavin ;Trevor Heins Tommynin tek oğlu.Daha sonraki bölümlerde hayatını kaybetti.

 Gavin ;Larenz Tate Tommynin üçüncü ve dördüncü sezon arası doğan oğlu.Bir isim bulmaları hayli uzun sürdü, en son Wyatt ismi kullanılıyordu.

Michael Gavin Charles Durning Tommynin babası Martha Gavin Tommynın annesi

Jimmy James :McCaffrey Tommynin 11 Eylül saldırılarından ölen itfaiyeci kuzeni. Sürekli Tommy onun halüsinasyonlarını görmektedir ve onunla konuşmaktadır. Kuzeninin "isteklerinden dolayı" onun eski karısı ve çocuğu hakkında bilgi almaktadır.

Denis Leary ;Altın Küre ve Emmy ödülü adayı ABD'li aktör, komedyen, senarist ve yönetmendir. Kendi asabi komedi tarzıyla bilinen Denis Leary aynı zamanda bir çok ciddi rolde oynamışdır. Senaryosunuda yazdığı Rescue Me isimli dram dizisi ile en iyi senaryo ve en iyi oyuncu dalında Emmye aday olmuşdur. Bu diziyle Altın Küre ödülüne de aday gösterilen Denis Leary, Conan O'Brien'in kuzenidir.

 Rescue Me izle

 

Rescue Me izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi izle, rescue me dizisizi konusu, rescue me dizisizi, rescue me dizisizi oyunculari, dizimax drama izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.