TIKLA ARA

Resident Evil: Damnation 3D

Japonyada ve dünyada büyük ilgi gören oyun Capcom serinin oyunlarına daha uygun olan CGI filmler haliyle izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor.


Resident Evil: Damnation filmini Digiturk 3D 399. kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Resident Evil: Damnation 3D

Weather Wars - Fırtına Savaşı izle

Gösterim tarihi: Resident Evil: Damnation; 29 Mart Cuma 01.15 Digiturk 3D 399. kanalından izleyebilirsiniz.

Resident Evil: Damnation, Konusu

2012 - Japonya  yapımı olan Animasyon , Aksiyon , Korkufilim türündeki Resident Evil: Damnation filmin yönetmenliğini Makoto Kamiya yapmaktadır.Oyuncular Courtenay Taylor, Carolyn Lawrence, Val Tasso, Patrick Seitz, Michael Mcconnohie'den oluşuyor.

Konusu:Japonyada ve dünyada büyük ilgi gören oyun Capcom serinin oyunlarına daha uygun olan CGI filmler haliyle izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Son olarak 2008 yılında Resident Evil: Degeneration ile karşılaşmış ve ikinci oyun sonrasında Leon ile Claire'i tekrar bir arada izlemiştik. Capcom yaptığı açıklama ile yeni bir CGI film projesini daha duyurdu 3d haliyle Başarlı bir şekilde beyaz perdeye aktarılmıştır.Degeneration'dan sonraki konuları anlatacak olan filmin adı ise Resident Evil: Damnation olacak. 2012 yılında Japonya'da çıkacak olan filmde gene Leon S. Kennedy'i ana karakter olarak göreceğiz. TGS 2010'da yeni bilgilerine kavuşmayı umduğumuz film ayrıca 3D olarak karşınızda.

Resident Evil: Damnation izle


Resident Evil: Damnation izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk 3d filmleri, resident evil: damnation oyunculari, resident evil: damnation izle, 3d 399. kanalından, resident evil: damnation konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.