TIKLA ARA

Revolution

Revolution, kıyamet sonrası hikayeyi işleyen bir yapım. Dünya'daki enerjilerin bitmesinin ardından hayatta kalmaya çalışan insanlara odaklanacak.


Revolution  Dizisini Digiturk IQ'dan izleyebilirsiniz.

Revolution


Revolution izle

Revolution ,dizisi Digiturk IQ'dan izleyebilirsiniz.

Revolution Konusu

Revolution, Amerikan yapımı bir kıyamet sonrası bilim kurgu televizyon dizisidir. Eric Kripke'nin yarattığı dizinin prodüktörlüğünü J. J. Abrams'ın Bad Robot Productions firması NBC televizyonu için yayınlamıştır.Revolution, kıyamet sonrası hikayeyi işleyen bir yapım. Dünya'daki enerjilerin bitmesinin ardından hayatta kalmaya çalışan insanlara odaklanacak. Arkasında da Supernatural'ın yaratıcısı Eric Kripke ve J.J yapımı en çok izlenen dizliler arasına girmeyi başarmış çok başarılı dizilerdendir.

Revolution Karakterleri

Miles Matheson (Billy Burke)Zamanla kendi başına yaşamaya alışmış, gizemli bir geçmişi olan bir karakter. Charlie’nin amcası ve Danny’i bulma yolundaki en büyük yardımcısı. Geçmişte yaptığı şeylerden pişmanlık duyuyor.Karakteri canlandıran Billy Burke, pek çok yapımda karşımıza çıkmış ama, en iyi tanındığı projelerin başında Alacakaranlık (Twilight) film serisi geliyor.

Charlie Matheson (Tracy Spiridakos)Küçük yaşta annesini kaybettiğinden, kardeşi Danny’ i büyütme görevini üstlenmiş. Kardeşi kaçırıldıktan sonra onu bulmak için her türlü tehlikeye atılmaya hazır. Duygusal bir yapısı var; bu yüzden mümkün olduğunca herkese yardım etmeye çalışıyor. Tabii ki bu durum, çevresindekileri zaman zaman tehlikeye sokuyor.
Tracy Spiridakos’un ilk önemli işi Revolution. Daha önce irili ufaklı bir çok dizi ve filmde karşımıza çıkmış.

Aaron Pittman (Zak Orth) Kesintiden önce oldukça zengin bir bilgisayar kurdu olan Aaron, kardeşini bulma yolunda Charlie’nin yanında yer alıyor. Genelde hassas bir karakter olarak karşımıza çıksa da şartlar, herkes gibi onu da değiştiriyor.

Maggie Foster (Anna Lise Phillips)Tüm olaylar olmadan önce, doktor olan karakterimiz Ben Matheson’un sevgilisi. Charlie, kendisinden pek hoşlanmasa da onun etrafındaki tek anne figürü.

Tom Neville (Giancarlo Esposito)Monroe Milisleri’nin yüzbaşısı. Acımasız bir karakter. Danny’yi kaçıran grubun başında bulunuyor. Geçmişi ve ailesi hakkında pek bir bilgimiz olmasa da zamanla hakkında bir şeyler öğrenmeye başlıyoruz.

Giancarlo Esposito‘yu büyük bir çoğunluğumuz Breaking Bad‘deki, kendisine Emmy adaylığı getiren, Gus Fring rolü ile tanıyoruz. Geçen yıl, Once Upon a Time dizisinde de karşımıza çıkmıştı.

Sebastian ” Bass ” Monroe (David Lyons) Dizimizin esas kötüsü. Monroe Cumhuriyeti’nin başkanı. Emrinde çalışan milisler ona oldukça bağlılar. Bir sebepten, Danny’nin kaçırılmasıyla çok yakından ilgileniyor.Oyuncuyu daha önce The Cape başta olmak üzere, pek çok dizi ve filmde izledik.

Danny Matheson (Graham Rogers) Kaçırılması ile olayların fitilini ateşleyen kişi oluyor. Astım hastası olduğundan dolayı çoğu zaman zorluklar yaşıyor.

Nate (JD Pardo) Kardeşini aramak üzere yola çıkan Charlie ile yolları kesişiyor ve ona karşı bir takım duygular besliyor. Hakkında pek bir bilgimiz yok.

Nora Clayton (Daniella Alonso) Miles’ın geçmişten tanıdığı bir arkadaşı. Miles ile olan duygusal geçmişinden dolayı, Danny’i bulma konusunda yardım etmek için gruba katılması çok uzun sürmüyor.

Rachel Matheson (Elizabeth Mitchell) Ben Matheson’un ölmüş karısı ve Charlie ile Danny’nin annesi.

 Revolution izle

 

Revolution izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk ıq dizi izle, revolution konusu, revolution izle, revolution bölümleri, revolution oyunculari,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.